Strona 7 z 11 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 103
  1. #61
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    Troche lipa ze skillem w HUSNG jak wiekszosc kasy z profitu to rakeback. Lepiej chyba pograc cash jezeli chce sie zyc z rakebacku.
    Ale moze wypowie sie ktos inny, bo moze faktycznie ktos zyje z rakebacku z hu sng

  2. #62
    zalezy gdzie sie gra na ongame masz wielki rake i przy bonusach x8 62.5% rb.
    Tam trzeba 55% ITM zeby byc breakeven na stawkach up to 30+3.... pozniej masz 50+4, 100+8 wiec tez fhui duzo rake. Jest sporo kolesi praktycznie b/e albo nawet przegrywajacych z abi 100+, co i tak maja z tego niezla kaske

  3. #63
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    17
    Czy znalazlby sie ktos chetny, zeby zagrac pojedynek sparingowy(serie pojedynkow) na ftp? Stawka oczywiscie niska (oprocz prestizu, wynik mozemy zamiescic tutaj just 4 brag xD) wymiana uwag po grze. Sam gram deep stack, ale moze byc kazdy speed. W celu porownania poziomu. Jesli ktos bylby zainteresowany to niech napisze tutaj lub na gadu(3324310) lub tez bezposrdenio na ftp. Mam nadzieje, ze znajdzie sie ktos chetny : ) Pozdrawiam

  4. #64
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Cytat Zamieszczone przez 8dyb8 Zobacz posta
    zalezy gdzie sie gra na ongame masz wielki rake i przy bonusach x8 62.5% rb.
    Tam trzeba 55% ITM zeby byc breakeven na stawkach up to 30+3.... pozniej masz 50+4, 100+8 wiec tez fhui duzo rake. Jest sporo kolesi praktycznie b/e albo nawet przegrywajacych z abi 100+, co i tak maja z tego niezla kaske
    Wydaje mi się, ze granie akurat hu sng dla rb jest mało efektywne, bo: nie otworzysz wielu gier naraz jak n.p. w klasycznym sng i takie gry/pojedynki szybciej męczą od gier wieloosobowych.

  5. #65
    nie trzeba grac dla rb :P zobacz na leaderboarda ongame, kolesie mimo wielkiego rake maja po 10% roi na tych turbo hu....

    zreszta 10many sie wolno odpalaja na ongame, nie odpalisz naraz pewnie nawet 9 22$, jak sie nie gra wieczorem w godzinie szczytu to z odpalaniem 11$ nie jest tak rozowo albo grasz 7-8 reg/rb reg games.

    Wczoraj gralem 6 godzin, 1 tabling, abi 31$, zrobilem 120$ rake. Wiec jak ktos jest ogarniaczem i gra chociaz 2 stoliki, mixujac 54 i 108 to moze z 400-500$ rake zrobic i z tego masz 62.5% zwrotu.. + to co wybumhuntujesz od fiszow.

  6. #66
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    mega tu nudno. co u kogo slychac :P?

  7. #67
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    HU is dead

  8. #68
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    17
    A wcale, ze nie jest dead : ) znaczy moze watek na forum juz ostatnim oddechem sie ratuje, ale za to jesli chodzi o gre to na ftp nie mam problemow ze znalezieniem przeciwnikow, ktorzy (ku mojej wielkiej uciesze) w wiekszosci sa donkami albo graczami na tyle slabymi, ze starczy jeden mecz, zeby ich rozpracowac : ) Dawno nikt nie pisal, zeby pochwalic sie wynikami, wiec moze ja sie pochwale : P Od czasu, kiedy cookies doradzil mi, zebym zaatakowal HUSNG za 5$ idzie mi bardzo dobrze. Wtedy mialem 85$ po jednej sesji ponad 100$ i caly czas brne do przodu. Gram juz HUSNG za 10$ i wykres na sharscopie wystrzelil jak rakieta niemal pionowo do gory. Zdaje sobie sprawe, ze to upswing i w koncu zlapie jakis bad run, ale wydaje mi sie, ze przeciwnicy na tym levelu wrecz prosza sie o wyczyszczenie ich konta. Mam BR ok 320$ w tej chwili i mysle, ze jak dobije do 400 to zaczne atakowac HUSNG za 20$ oczywiscie deepstack, bo tam moja taktyka sprawdza sie najlepiej. Moze ktos inny chcialby sie podzielic wynikami i planami?

    Pozdrawiam ; )

  9. #69
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    wlasnie sprawdzilem i ladnie poszlo do gory, keep going

    ja porzucilem mid stakes na jakis czas tylko dla wyzszych lvli husng (100, czasami 200$) i tylko na FTP, reg speed. Okazalo sie, ze normalnie legalnie ten pulap jest mega dead. Jest tylu regow czekajacych na gre i fishy, ze ciezko zagrac dobra probke na dzien. Niestety, w turbo wariancja mnie wyruchala na 15-17BI (w kilka dni), i nie wiem kiedy miala sie zatrzymac wiec nie gram tam wcale, poniewaz na reg speedzie jest mniejsza wariancja to tam gram, w turbo zawsze mialem profit zawsze mocno ponizej EV (oczywiscie kiedys POWINNA przyjsc korekta, ale nie bede na to czekal do usranej smierci lub do BR 0$). Zszedlem znow na mid stakes, zeby grindowac to czego nie zarobilem wyzej (stracony czas).
    Generalnie popelnilem ogromny blad, tak ogromny, ze az smieszny.. postanowilem sobie, ze od teraz gram wyzej i juz. Czekalem cale dnie na akcje na FTP, powiedzmy 8h przed pc to czasami bylo 30min - max 2h grania. Reszta czasu przepadala.. ja zamiast w tym czasie grindowac 30,50,80[na 80 tez ciezko o szybka akcje] (cokolwiek by robic profit) czekalem tylko w 100$ łudząc się, ze jutro bedzie akcja, i tak spierdolilo sporo czasu, a kasa w tym momencie sie nie robila, przez EV bylem breakeven. Na turbo EV mnie okradla, na reg speed EV szla prawie rowno z profitem no i ROI tam eleganckie wykrecilem, tylko ilosc meczy mega mala jak na FTPP wiec porazka. W chwili obecnej grinduje mid stakes, by juz niedlugo podzielic BR na 2-3 roomy i grac tam 100$ bo wtedy ruch bedzie znacznie wiekszy, i przynajmniej wiekszosc czasu ktorego poswiece na siedzenie przed PC spozytkuje na gre, wiec nie bede go marnowal. Na mid stakes jest o tyle dobrze, ze na akcje prawie wogole sie nie czeka wiec easy money.
    Na FTP chcialem grac tylko 100, na innych roomach tez gralem w tym roku, na jednym udalo mi sie wkoncu przekroczyc 5cio cyfrowy zarobek, co nie jest w porownianiu do tego co zarabiaja goscie na HUSNG duzo, ale juz jak przekroczylem 5cio cyfrowe, to nastepna jest 6cio :P


  10. #70
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Lodz
    Posty
    116
    A może się dołączę. Aktualnie gram na bossie. Zaczynałem od 5s, w stosunkowo krótkim czasie wskoczyłem na 50s z uwagi na dużą liczbę rybek. Niestety HU są czasem brutalne i aktualnie siedzę sobie na 20s. W najbliższym czasie lvl up na 30s. Plan, to grać setki tak szybko jak się tylko da, ponieważ uważam, że te gry są stosunkowo proste. Korzystając z okazji może parę pytań do Was.

    1) Aktualnie korzystam wyłącznie z sharkscope. Czy do HU potrzebne jest coś więcej? Gram regular speed 1 stół. 2 okazyjnie jak się trafi mega fish.
    2) Jestem memberem husng.com. Polecacie jakieś filmiki? Od siebie z czystym sumieniem mogę polecić Coga, który wniósł bardzo wiele do mojej gry.
    3) Gram na bossie z 30% rb. Trafic jest tu średni. Gram głównie w nocy. Od 1-2 czasem na grę się czeka z 10 minut. Na 20s może spotkałem 5-7 wygrywających regularsów. Reszta to fajne rybki. Opłaca się przechodzić na PS/FTP na tak niskich stawkach?

    Myślę, że zacznę się udzielać tutaj, ponieważ ciężko znaleźć dobre miejsce do rozmowie o hu sng. Nawet forum na husng umiera. Zostaje 2+2.

    Pokój.