Strona 6 z 11 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 103
  1. #51
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Cytat Zamieszczone przez robu5t Zobacz posta
    Nie wiem jaka linia wracasz na brooklyn, ale jak F'ka to polecam po imprezie na manhattanie w nocy sobie przysnac, obudzic sie o wschodzie przy plazy i poogladac wschod slonca . Natomiast nie polecam sobie przysnac, przegapic zmiane trasy, albo wsiasc do zlego pociagu i obudzic sie w okolicach Harlemu .
    Sprawdzilem te F-ke i wychodzi, ze mowisz wlasnie o Coney Island Bylem tam, bardzo ciekawe miejsce. Taki stary, old-schoolowy Brooklyn. Podobno jednak niezbyt bezpieczne. Zamieszkane w duzej czesci przez ruskich i kontrolowane przez ich mafie. No a w Harlemie oczywiscie czarno

  2. #52
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    myslisz ze mialbys sie oco martwic? dopoki bys nie zebral paru chlopakow i nie chcielibyscie zarobic troche na towarze u nich na rejonie to taki szaraczek ktory jedzie zwiedzac ciekawe miejsce nie ma sie co martwic o ruskich, mafie i ich kontrole

  3. #53
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    Cytat Zamieszczone przez MrLebowski Zobacz posta
    Sprawdzilem te F-ke i wychodzi, ze mowisz wlasnie o Coney Island Bylem tam, bardzo ciekawe miejsce. Taki stary, old-schoolowy Brooklyn. Podobno jednak niezbyt bezpieczne. Zamieszkane w duzej czesci przez ruskich i kontrolowane przez ich mafie. No a w Harlemie oczywiscie czarno
    Ja mieszkalem w tamtej okolicy przez pare miesiecy (miedzy przystankami Kings Hwy i Avenue U) i nie bylo zle a nad ranem wracalem kilka razy w tygodniu (regularnie przy tym zasypiajac wlasnie w metrze ). Co prawda akurat tam gdzie mieszkalem to ponoc bylo bezpieczniej niz gdzies indziej, bo to byla bogata zydowska okolica. Pare ulic w jedna czy druga strone i juz nie bylo tak ciekawie podobno . Mieszkalem tez w Queens, ale tam to nudy straszne byly. Nie bylo tego dreszczyka emocji/klimatu jak sie wracalo rano . A no i polecam trasy rowerowe w brooklynie sa najlepsze imho .
    Ostatnio edytowane przez robu5t ; 25-06-2010 o 22:56

  4. #54
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    Lebo zostawilem Ci wiadomosc na gadu, jest prawdopobne ze czesciej zagladasz tu niz odpalasz gadu wiec daje znac tutaj

  5. #55
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Cytat Zamieszczone przez cookies Zobacz posta
    Lebo zostawilem Ci wiadomosc na gadu, jest prawdopobne ze czesciej zagladasz tu niz odpalasz gadu wiec daje znac tutaj
    Tu nie mam gadu Wiec odczytam dopiero w sobote, chyba ze mi wyslesz PM.

  6. #56
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    17
    Witam grinderow HU!

    To moj pierwszy post w dziale HU. wiec wybaczcie jesli trafilem do zlego tematu to proszę uprzejmie przekeirujcie, gdzie trzeba ; )

    Gram w poksa juz od ponad 2 lat. Zaczynalem od rozgrywek rodzinnych (mam dwoch braci z zylka do hazardu, obaj rowniez graja regularnie w Holdema) potem jakies play money na wp.pl w koncu za pomoca kapitalu startwowego pokerstr4tegy (na Party Poker) udalo mi sie zbudowac roll w postaci paruset dolarow. W miedzyczasie gralem rowniez live. Przez rok wlasciwie poker online+live byl moim zrodlem utrzymania. Przygode z HU rozpoczalem na ftp (moj nick to fishyy88) od sng za 5$ deep stack i szlo mi bardzo dobrze, ale w tym samym czasie mialem duze swingi w grze live, wiec musialem wyplacic czesc rolla. W koncu na moim koncie nie bylo juz nic, ale za pkt kupilem ticket do turnieju HU 4os steps gdzie za 1 miejsce byl ticket do wyzszego BI a za drugie 7usd. Ugadalem sie w finale na te 7 usd i zaczalem grac HUsng za 1$ potem strzaly na 2$ i zgromadzilem sobie juz 80usd. Nadal gram deep stack za 2$ i chcialem zapytac czy ktos nie poradzilby mi moze kiedy zaczac atakowac znowu 5$ albo czy korzystniej nie byloby przejsc z deepstackow na normalne w celu skrocenia czasu jednej gry. Mile widziane bylyby rowniez porady dotyczace maksymalizowania zyskow or bankroll management przy graniu HUSNG.

    Druga kwestia to pytanie odnosnie jakies stronki ze statsami (oprocz sharka na ktorego nie mam niestety subskrypcji i zablokowane jest wiekszosc opcji). Jesli jest jakas inna stronka, gdzie mozna sprawdzic ROI ITM itd z poszczegolnych typow sng to bardzo chcialbym poznac jej adres. Jesli nie ma to mialbym prosbe do kogos z Was. Kogos kto ma dostep do sharka czy zbedne search'e : P , zeby wyszukal moje staty (przyp. fishyy88 na ftp) zrobil zrzut ekranu i przeslal mi je albo po prostu zamiescil tutaj, zebym mogl sobie je sprawdzic, bo narazie widzialem tylko swoje staty ze wszystkich sng a chce zobaczyc z HU only. Jesli ktos bylby chetny mi pomoc to niech napisze tu lub na gadu (3324310).

    Z gory dziekuje za kazda konstruktywna odpowiedz !

    Pozdrawiam

  7. #57
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321


    wrzuciles tutaj nick i kazdy moze sobie sprawdzic, wiec wykres wrzucam tez tutaj.

    kiedy masz atakowac 5tki? to zalezy od tego czy czujesz sie komfortowo z 85$ zagrac mecze 5cio dolarowe.
    deep stack to gry dlugie, ale jezeli grasz dobrze to sa rowniez duzo mniej swingowe. wiec moim zdaniem z 85$ jezeli czujesz sie na silach mozesz przeznaczyc 5-6 BI na shota, jak spadniesz na 50-60$ to bedziesz dalej grindowal 2$. jezeli wyjdziesz wysoko to juz przeciez easy. w razie jak bys wyszedl nawet na 150$ a potem spadl na 50$ (aczkolwiek 20BI na deep stacku na 5$ to nie bardzo pech a slaba gra) to sobie bedziesz znow gral 2$. dobrze Ci szly 5$ deep (domyslam sie ze to deep) wiec pograj je, pogrinduj je az znow zarobisz 300$ + i przejdziesz na 10$. jezeli chcesz porzucic deepy na rzecz reg speedz to na 5$ narazie nie wchodz bo 5-6BI to easy swing. ale na twoim miejscu poswiecilbym te kilka BI i jutro odpalil kilka deepow.

  8. #58
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    17
    Dzieki cookies ; )

    Juz wczesniej mnie kusilo, zeby atakowac te 5$, ale potrzebowalem usprawiedliwienia w takiej wlasnie postaci :P Dzisiaj dosc krotka sesje zagralem mix 2$ i 5$ i zarobilem ponad 20$, wiec przedarlem sie przez magiczne 100$. Zlapalem niezlego upswinga, bo od tych 7$, ktore wygralem za ticketa do 100$ doszedlem w 20 dni trzymajac sie rozsadnego BM. Mysle, ze z rollem >100 moge juz sobie grindowac spokojnie 5$ deep stack, gdzie mam chyba najwiekszy ROI. Poziom na tym levelu jest dosc niski a z tego, co pamietam mozna trafic maniakow, od ktorych da rade wyciagnac nawet 4-5 BI bez wiekszej finezji. Jeszcze raz dzieki za rade i powodzenia!

  9. #59
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    no poziom jest mega cienki wiec zero stresu i dasz rade.
    jak juz jestes powyzej 100$ to teraz smialo mozesz grac i w razie spadku do 50$ pograsz znow 2$. gdybys nawet 5 BI teraz stracil to nic sie nie martw, masz jeszcze nadal 5 w zapleczu a to sporo na deep stacku. nie boj sie spadkow, taki jest poker. narazie idzie dobrze i miejmy nadzieje ze downswing na 5-10 BI pojawi sie dopiero gdzies na 150-200$. skupiaj sie na kazdej rece osobno, w deepie masz czas na pojechanie fisha wiec bedzie ez money, gl

  10. #60
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    17
    Czytalem, ze jest wsrod Was paru graczy break even zarabiajacych na RB. Czy moglibyscie sie pochwalic jaki macie % RB na jakich roomach i ile mniej wiecej w ten sposob udaje Wam sie wyciagnac $? Ja mam na ftp 27% i jak narazie dostaje jakies smieszne 1-2$ ale to ze wzgledu na niskie stawki, ale wyobrazam sobie, ze jesli gracie na wyzszych stawkach to rake stanowi duza czesc profitu. Z gory dzieki za info! Pozdro