Strona 5 z 11 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 103
  1. #41
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    jak dlugo tam bedziesz siedzial? pasuje sie przed przylotem z HH wyrobic :P

  2. #42
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Cytat Zamieszczone przez cookies Zobacz posta
    jak dlugo tam bedziesz siedzial? pasuje sie przed przylotem z HH wyrobic :P
    Wracam 2 lipca, wiec masz jeszcze niecale 2 tygodnie

  3. #43
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    skro już tak spamujecie, to czemu nei 4 lipca ?

  4. #44
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Cytat Zamieszczone przez Aston1906 Zobacz posta
    skro już tak spamujecie, to czemu nei 4 lipca ?
    Nie spamujemy bo i tak nikt oprocz nas sie tutaj nie udziela (albo robi to bardzo rzadko)

    Wracam 2 a nie 4 lipca bo musze miec jeszcze weekend na psychniczny powrot do szarej rzeczywistosci.

  5. #45
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    napisz co tam ciekawego ostatnio robiles w NY, na Empire i Statue of Liberty juz byles?

  6. #46
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    To juz moj drugi pobyt w NY, a wszystkie te najwazniejsze punkty juz widzialem pare lat temu. Dlatego w tym roku wzialem na luz i staram sie zyc jak new yorker czyli laze po dzielnicy, chodze na mecze do meksykanskich knajpek, jezdze na zakupy na Manhattan a w weekendy na plaze do Coney Island lub Long Island...

    A dzis w ksiegarni udalo mi sie kupic nowa "Pot-Limit Omaha Poker" by Jeff Hwang za 7.50 $ !!!

  7. #47
    moze mi ktos powiedziec czy w holdem manager dziala poprawnie linia ev? cos mi tu smierdzi :P
    tak se przegladalem gre z jednym donkiem i dziwne wyniki widzialem, reka:
    http://www.pokerhand.org/?5523274
    w HM przy tej rece mam $ev diff 13.34
    turniej jest 34.50 czyli w puli 66$, pokrywam jego stack, mam 75% equity, to chyba $ev diff powinno byc ~49$

  8. #48
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Cytat Zamieszczone przez 8dyb8 Zobacz posta
    moze mi ktos powiedziec czy w holdem manager dziala poprawnie linia ev? cos mi tu smierdzi :P
    tak se przegladalem gre z jednym donkiem i dziwne wyniki widzialem, reka:
    http://www.pokerhand.org/?5523274
    w HM przy tej rece mam $ev diff 13.34
    turniej jest 34.50 czyli w puli 66$, pokrywam jego stack, mam 75% equity, to chyba $ev diff powinno byc ~49$
    Mnie tez nie dziala za dobrze. Przestalem na to patrzec.

  9. #49
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    Cytat Zamieszczone przez MrLebowski Zobacz posta
    To juz moj drugi pobyt w NY, a wszystkie te najwazniejsze punkty juz widzialem pare lat temu. Dlatego w tym roku wzialem na luz i staram sie zyc jak new yorker czyli laze po dzielnicy, chodze na mecze do meksykanskich knajpek, jezdze na zakupy na Manhattan a w weekendy na plaze do Coney Island lub Long Island...

    A dzis w ksiegarni udalo mi sie kupic nowa "Pot-Limit Omaha Poker" by Jeff Hwang za 7.50 $ !!!
    wypas tak wlasnie kiedys musze sie wybrac :]

  10. #50
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    Cytat Zamieszczone przez MrLebowski Zobacz posta
    To juz moj drugi pobyt w NY, a wszystkie te najwazniejsze punkty juz widzialem pare lat temu. Dlatego w tym roku wzialem na luz i staram sie zyc jak new yorker czyli laze po dzielnicy, chodze na mecze do meksykanskich knajpek, jezdze na zakupy na Manhattan a w weekendy na plaze do Coney Island lub Long Island...

    A dzis w ksiegarni udalo mi sie kupic nowa "Pot-Limit Omaha Poker" by Jeff Hwang za 7.50 $ !!!
    Nie wiem jaka linia wracasz na brooklyn, ale jak F'ka to polecam po imprezie na manhattanie w nocy sobie przysnac, obudzic sie o wschodzie przy plazy i poogladac wschod slonca . Natomiast nie polecam sobie przysnac, przegapic zmiane trasy, albo wsiasc do zlego pociagu i obudzic sie w okolicach Harlemu .
    Ostatnio edytowane przez robu5t ; 23-06-2010 o 19:26