Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    12
    Pad do gry w Pokera Poker Controls (979868921) - Aukcje internetowe Allegro

    Na allegro natchnąłem się na taki bajer, nigdy wcześniej tego typu zabawki nie widziałem Znajduje się może jakaś osoba która to posiada, lub ma zamiar zakupić? Ciekawe jak to się sprawuje. Cena spora, a że nie jestem jakimś multitablerem, więc taka droga zabawka nie jest mi do niczego potrzebna, ot wklejam jako ciekawostkę. Jak myślicie, czy takie coś znajdzie nabywców? Czy jednak niewypał? Z reguły można jakimiś programami ustawić skróty klawiszowe na klawiaturze do podbić, foldów itp., więc pewnie za wielu normalnych graczy się na to nie skusi. Ot gadżet dla bogatych, którzy to masową skupują tego typu rzeczy, czy może jednak przyszłość multitablingu w sieci?

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    134
    W sumie to już żadna nowość, masz tu linka jak zdobyć to taniej Poker Controls Promotions

  3. #3
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Mnie osobiście nawet zainteresowało, ma ktoś już jakieś doświadczenia z korzystania z tego pada?

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    Ja mam tego pada. Trzeba trochę czasu żeby się przyzwyczaić, ale ogólnie pozytywnie oceniam. Wygodne to to.

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    czy mozna podibjac o czastki np 2.4 2.5 2.62 np x BB? czy tylko x2 x3 itd?

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    Można. Są przyciski x2 x3 x5 a do tego pokrętełko zastępujące suwak.

  7. #7
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Co to za przycisk/lampka TILT?

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    Anti TILT Lock-out feature

    When going on tilt, you can prevent emotional mistakes by pressing the TILT button, a new and totally unique feature of the Wireless Poker ControllerTM. This anti-tilt feature will freeze you out of the game for a period of time preset by the player with a countdown timer displaying the time left until you can resume play.


    Poker Controls Products