Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: 18, 45, 90, 180

  1. #1
    Siemanko!

    Dawno nie grałem sitów, ale mam ciekawe pytanie : czy wy - gracze sng, jeśli rozpoczynacie dana sesje to gracie wszystkie sng na ta sama ilość graczy? Z tego co pamiętam to gdzieś wyczytałem, że nie zaleca się grac 1kilku sitów na 45osob + kilka stow na 90 + kilku na 180 i jeszcze kilku 18osobowe. Tylko jeśli gram 90 to same 90osobowe, a jak 180 to tylko 180osobowe.

    Czy ma to jakieś uzasadnienie i macie na ten temat jakieś zdanie?


    Ja tam zawsze odpalałem co leciało z danego wpisowego, do momentu jak miałem odpowiednią ilość stołów i jakoś nigdy mi to nie przeszkadzało, że są pomieszane. Warto dodać, że grałem +30stołów.


    pozdro!

  2. #2
    powinno się grać imo do 2 typów sitów w jednej seri a to dlatego że np 9os,18os,45os,90os,180os mają rózne stacki na bublu oraz przede wszystkim ilość miejsc w kasie w różnych sitach jest różna i może nam się to mylić

  3. #3
    mozna grac jakie chcesz, pod warunkiem ze grasz na tile a nie cascade/stacked i sobie rozmieszczasz stoly wg ilosci osob jak tylko sie odpalaja i wiesz w ktorych kolumnach/rzedach masz 'ilu-many'

    ewentualnie jak sie troche pogra to mniej wiecej wiesz przy jakich blindach sie znajdujesz na FT zwykle i sobie pamietasz. ale imo to za duzo uwagi moze poswiecac

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    4
    Grając jakie turnieje wygrywa się najwięcej, w których średnio zysk jest największy? Czy lepiej zarabiają ci ze 180 osobowych czy ci z 6-osobowych?