Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Nie mam historii więc z głowy:

    Zostało 8 os. (7 płatnych). Jestem piąty, mam jakieś 5300 (blindy 100/200 ante 25). Lider ma ok. 16k, short połowę tego co ja.
    Na CO dostaję AK off, do mnie jeden limp. Raisuję do 625, na SB lider pushuje za ponad 16k, wszyscy fold. Co robicie towarzysze?
    Villain raczej spokojny do tego czasu. Rękę wcześniej, będąc na buttonie, ukradłem blindy; poza tym mój image raczej tight. (na tych stawkach ktoś zwraca na to uwagę w ogóle?)

    p.s. gdzie P* zapisuje historię rozdań na dysku?

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    125
    Instant call na każdych stawkach.
    Poza tym raise do 625 jest moim zdaniem spoko. Nie chcemy wywalic z ak przeciwnika. Raise do 750 powoduje ze w przypadku nie trafienia flopa tracimy wiecej na cbeta. A jak trafimy to i tak gramy o stacki.
    Ostatnio edytowane przez MacbossRa ; 07-04-2010 o 15:33

  3. #3
    dobra rada nie jest zla, to jest super prosty fold nawet jak koles ma 100% range (a ma pewnie z 10%...). WIZ IT
    troszke zmodyfikowalem sytuacje, ale outcome powinnien byc baaaaaaaardzo zblizony, znam 3 stacki, wiec reszcie graczy dalem sredni stack z pozostalych czipsow. Zabralem nam te 600 czipsow z orginal raise i dalem je dodatkowo czipliderowi.
    widze ze koledzy dajace dobre rady w dziale strategia maja podstawy ICM w malym paluszku. Powodzenia na solikach zycze.

  4. #4
    zapomnialem o tym jednym limpie, ale znaczenia to nie bedzie wielkiego mialo, tak czy siak to bedzie KK+ i nie jestem nawet pewny czy call z KK bylby matematycznie poprawny, nie chce mi sie od nowa symulacji robic i dac temu donkowi mniejszy range, taki bardziej prawdopodobny...

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Zgadzam się z 8dyb8. Nie chciałem tego pisać po dwóch pierwszych postach - bo nie gram od dawna sng i myślałem że się coś zmieniło albo ja się nie znam , ale przecież na bublu to fold jest.

  6. #6
    Dzięki za, jakże różne, opinie
    Asy i króle wykluczałem u Villaina, bo by mnie tu raczej wciągnąć próbował. Zastanawiam się tylko jak często on tu pokaże słabszego asa od mojego. Wydaje mi się, że najczęściej ma te TT-QQ.
    Gdyby to był sit 1-stołowy to bym nie miał wątpliwości, że na bubblu to zrzucam ale biorąc pod uwagę, że przy 45 os. trochę więcej kasy można wygrać za wyższe miejsca, to się zastanawiałem czy należy zachować się tu inaczej.

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Cos mi sie nie chce wierzyc, ze jest to super prosty fold. Zreszta hero nie podal jaki stack ma ostatni gracz, a to chyba wazne i pewnie nie do konca jest tak jak przedstawil to 8dyb8. A w walce SB/BB w 45-tkach AK spasowac? Powodzenia w graniu 45-tek....

  8. #8
    Czytaj uważniej.
    Napisałem, że szort miał połowę tego co ja, więc jakieś 2700.
    Po drugie - byłem na CO a nie na BB.

    p.s. gdzie P* zapisuje historię rozdań na dysku?

  9. #9
    domyślnie:

    C:\Program Files\PokerStars\HandHistory\

    ale nie wiem czy nie musisz mieć zaznaczonego 'Save My Hands History' w hand history options