Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 37

Wątek: HU shootout

  1. #21
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Cytat Zamieszczone przez jekus Zobacz posta
    może wpisowe 20$?
    Proponuje zostać przy 10$, przynajmniej na razie. Zobaczymy ile będzie chętnych, jak wyjdzie etc.

  2. #22
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    28
    Jako że jestem początkujacym graczem wpisowe troche przeraża ale prawdopodobnie zagram. Pozdro

  3. #23
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Cytat Zamieszczone przez sylwu Zobacz posta
    Jako że jestem początkujacym graczem wpisowe troche przeraża ale prawdopodobnie zagram. Pozdro
    Dlatego też myślę, że 10$ to optymalny buy-in dla każdego. Chodzi o to, żeby zagrało jak najwięcej ludzi.

  4. #24
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    20
    Jak ktoś pożyczy 10$ na wpisowe to zagram, nie mam jeszcze konta na FTP, a nie chce mi się wpłacać tam kasy. Mogę przelać na konto w PokerStars.

  5. #25
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    szkoda ze wczoraj nie był tego turnieju, przez to dzisiaj od rana przysiadam sie do regsów for fun, kiedy zakładacie następny?

  6. #26
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Cytat Zamieszczone przez masaker Zobacz posta
    szkoda ze wczoraj nie był tego turnieju, przez to dzisiaj od rana przysiadam sie do regsów for fun, kiedy zakładacie następny?
    Przez weekendowe update'y w softwarze FTP zapewne sie wykrzaczył. Dziś spróbuje założyć następny do rozegrania na środę lub czwartek.

    Proponuję, żeby każdy wypełnił taką ankietkę, dotyczącą swoich preferencji w forumowych shootoutach:

    Który site: FTP czy PS (myślę, że żaden inny ze względu na popularność tych obu nie wchodzi w grę)
    Który dzień tygodnia: ewentualnie weekend/środek tygodnia
    Jaka godzina: zakładam, że w tygodniu tylko wieczór wchodzi w grę
    Jaki buy-in: dla regów z wyższych stawek proponuję podać minimalny, za który skłonni bylibyście zagrać (nie może być za duży, bo chcemy jak najwięcej chętnych, prawda?)
    Jakieś inne sugestie: do wyboru do koloru

    Grę zostawiamy Holdem NL reg speed.

  7. #27
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Ftp/(ongame)
    Byle nie piątek i sobota
    Każda raczej większość mi pasuje, czasem tylko mam zajecia na uczelni
    Każdy do 200$(ale bez znaczenia, wielkość bi mnie nie motywuje, liczy się dobry trening)
    Reg speed, może deep stack, wtedy bardziej będzie się skill liczył.Albo założyć dwa turnieje w odległości 2h

  8. #28
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    20
    Który site: PS
    Który dzień tygodnia: środek tygodnia
    Jaka godzina: po 21, najlepiej koło 22
    Jaki buy-in: 10$
    Jakieś inne sugestie: do wyboru do koloru

    Grę zostawiamy Holdem NL reg speed.[/QUOTE]

  9. #29
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    28
    Który site: FTP
    Który dzień tygodnia: środek tygodnia
    Jaka godzina: ok. 20
    Jaki buy-in: max 10$

  10. #30
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Hej,

    udało mi się ustawić nowy turniej:

    HU NLHE Shootout Double Stack na Full Tilt Poker

    Numer: 155131222

    Nazwa: Lebowski HU 3

    Buyin: $10 + $1

    Speed: Regular

    Password: 123shootout

    Data: 22 Kwietnia (czwartek), godz. 20.00

    Nie wiem dlaczego, ale ustawili mi double stack, choć wcale o to nie prosiłem (choć to nie pierwszy ich błąd przy ustawianiu turnieju). W związku z tym, że pojawiały się sugestie, że lepiej będzie rozegrać shootout z większą liczbą żetonów dla większego podkreślenia skilla, na razie zostawiam jak jest. Zobaczymy jak wyjdzie ten turniej, ewentualnie potem zastanowimy się nad najbardziej wygodną strukturą.
    Ostatnio edytowane przez MrLebowski ; 19-04-2010 o 22:31