Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    118
    Witam. Czy w turnieju 5 osobowym sng turbo (70.30) opłaca się na niskich blindach brać sytuacje coinflip w celu podwojenia się i posiadania dobrej sytuacji (2x wiekszy stak od innych) na wysokich blindach? Jeśli odpadniemy to odpalamy następny turniej. Co o tym sądzicie?

  2. #2
    nie oplaca sie
    po 1) ICM, zakladajac rowne stacki i 5 graczy w grze, wpisowe 20$, kazdy z graczy ma 20$ w equity, jak wygrasz flipa to masz do stracenia 20$ a do wygrania 17$, bo tyle bedzie warty twoj stack po podwojeniu i 3 osobach z stackiem startowym.
    po 2) nie wiem o jakich stawkach mowisz, ale przeciwnicy musza byc ogarnieci, zebys mogl ownowac pozniej bubble, czyli musza umiec dobrze pasowac, na micro nie masz takiego FE jakie powinienes miec z duzym stackiem na bubble
    po 3) nie trzeba grac flipow bo przeciwnicy na sh sitach wyplacaja ci sie z druga para, oESD, FD, TP weak kicker, wiec wystarczy cos zlapac, zreszta sam nie wiem skad wiesz kiedy masz flipa a kiedy nie 'd

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    118
    Dzieki. Skąd wiem kiedy mam flipa? Tak mniej więcej szacując czy dany call się opłaca. No ale fakt, to są słuszne argumenty, jeszcze raz dzięki