Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 80
  1. #51
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    To się zapowiada ciekawy zakład

  2. #52
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Jak często otwierają się te turnieje? Ile może fizycznie otworzyć się ich jednocześnie? Pytam z ciekawości bo interesuje mnie moja ulubiona metoda grania wszelkich sitów na ilość

  3. #53
    malo, bardzo malo, no chyba ze FTP to jakis precedens sitowy i tam wyzsze stawki sie odpalaja szybciej niz micro... jak sprawdzalem to chyba z 10 min zajmuje sie odpalenie 45tki za 5 czy tam 6$, no i jest ograniczenie sng do 16 stolow, wiec nawet na 6max taka ilosc to nudy :P tylko hu na ilosc mozna grac ^^

    anyway jak probowalem grac 27 many, 45 many i 18many jednoczesnie, odpalajac 2 stawki naraz, to i tak sie zapelnialo tak wolno ze az sie chcialo strzelic sobie w leb, po kilku godzinach mimo dobrego roi mialem taki zalosny $/h przez to, ze juz wiecej bym na jakims 3.40$ na stars zarobil na godzine :P

    tam trzeba isc na jakosc ;/

  4. #54
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    210
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Polećcie no jakieś materiały szkoleniowe do 45 manów, zrobiłbym sobie miesiac przerwy od cashów i zobaczył czy daję radę na 10-15$.
    100bi wystarczy przy 18tablingu?
    Jakieś wskazówki, porady?
    Wykupić abonament na sharkscope? Wykupić shark huda?
    http://tinyurl.com/45osobowki

    ;]

  5. #55
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    I co myślisz że będę specjalnie wyrabiał miliard dolców rejku żeby zobaczyć twój film na pokerstrateżi?
    Wrzuć no go tutaj lepiej

  6. #56
    Cytat Zamieszczone przez Olor Zobacz posta
    wystarczy sie regnac by caly obejrzec? chetnie zobacze

  7. #57
    Cytat Zamieszczone przez Rado Zobacz posta
    Jak często otwierają się te turnieje? Ile może fizycznie otworzyć się ich jednocześnie? Pytam z ciekawości bo interesuje mnie moja ulubiona metoda grania wszelkich sitów na ilość
    jesli chodzi o 18:00 - 6:00 CET to dosyc szybko, nie narzekam, gorzej jest juz rano i po poludniu

    co do 18-27 sng rzeczywiscie chodza super rzadko od $22+$2 nawet w szczytowych godzinach ale za to sa super soft na kazdych stawkach

  8. #58
    Dołączył
    Dec 2007
    Przegląda
    tychy
    Posty
    95
    moga byc same 25$ w 45 i 90 os o total profit w maju 1-2k $ stawka bylaby optymalna mysle , pozdroo

  9. #59
    no to dalej, pisac kto sie zgadza

    agree

  10. #60
    Agreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee