Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 80
  1. #1
    Zauważyłem że coraz więcej osób atakuje 45 man-y na ftp , w związku z czym wydaje mi się ,że dobrze byłoby zrobić oddzielny topic na temat rozdań,strategi, itd ... szczególnie że brak ante i 6min. lvl-e odróżniają te sng od 45- man na P*... także czekam na Wasze spostrzeżenia i ciekawe rozdania ... a na początek jedno moje , niestety zostało tylko na pokerhand także dlatego link:

    $69+$6 2table left, jak tutaj gracie(fold/call/shove) i dlaczego ?

    http://www.pokerhand.org/?5077362

  2. #2
    fajnie że wychodzisz z taką inicjatywą - ale nie mów że chcesz się uczyć grać tych 45 man od kogoś.

    Co do tego rozdania to imo bardzo ważny image openreisera. Jak dużo rąk podbija (o ile bb podbija mocne/średnie ręce - jeśli to donk) i czy calluje pushe na znaczną większość swoich reisów. 44 nie jest zbyt dobrą ręką do shovu imo. Zwykle tu ten gracz raczej pushowałby z ok.A8+A4s+,KJ+,K9s+,QJs,44+ widząc takie stacki po sobie. Mini reise może zarówno oznaczać słabość jaki moc aczkolwiek to już zależy od gracza. Ja tu zdecydowanie jestem za foldem ze względu dość przeciętne fold equity. być może mój range jest nieco nieprecyzyjny bo gram przede wszystkim turbo z ante ale tu właśnie dlatego zawęziłem

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Nienawidzę tych turniejów;P
    Mimo to gram je bo są mega profitowe, ale zapisuje się tylko jak 90many się nie otwierają
    Z powodu tego, że to właśnie TEN turniej to gram tutaj shove bo to pewnie gość który nieumiejętnie chce wykorzystać duże staka przy 2 stołach left i mamy tutaj milion fe.

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    kim jest villain?

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    myślałem, że to random jak 85% graczy w tych turniejach jednak sprawdziłem go na opr i dobry gracz więc fold imo

  6. #6
    kim jest villain?
    Z tego co pamiętam to nikt specjalny , czyli random reg gdzie open miniraise to jego standardowe zagranie w tej fazie ..... generalnie ja daje mu tam dosyć szeroki zakres 22+ 9Ts+ no i jeszcze jakieś pure air w dodatku zakładam że mam tam sopre FE + jakiś czas race który chętnie zagram imo a dominuje mnie tutaj zakres 55+ na który tez tak naprawdę nie jestem dead

    @piachu01 - wytłumacz mi co dla Ciebie znaczy dobry gracz? bo dla mnie jego total profit nigdy nie będzie wyznacznikiem w podejmowaniu decyzji typu fold/call/shove imo .... a swoją droga jak nazwac te staty jak nie random ?? ... :

    Ostatnio edytowane przez Lary18th ; 06-04-2010 o 23:55

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    @piachu01 - wytłumacz mi co dla Ciebie znaczy dobry gracz? bo dla mnie jego total profit nigdy nie będzie wyznacznikiem w podejmowaniu decyzji typu fold/call/shove imo
    Patrzałem tylko na profit i widzę, że gośc wygrywa i w sitach, i w mtt co oznacza, że ma pewnie opanowaną grę na szorcie i z takim graczem nie masz dużo fe na 10bb

  8. #8
    Spoko , czyli Ty grasz fold - który zawsze jest ok .... Rado ?

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Tylko na tego gościa

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    210
    shove, bo mamy miliard fold equity