Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Można gdzieś pograć poza FTP i PS?
    Tak na początek bym chciał sobie jakieś mikro pograć do 5-6$
    Najlepiej gdyby był w miarę przyzwoity ruch, grywalny soft i jakiś rakeback

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Może Ongame?

    Sting

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    No właśnie nie wiem dlatego pytam

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    10
    tez chce pograć sity jedno-stołowe gdzieś poza ftp i ps i mam podobne wymagania co Ty. Sting pisałeś że ongame, a dokładniej jaki room? bo np. zrobiłem konto na betfair i obserwuje traffic, i widze ze jest zero ruchu... żaden SG turbo za 3,3$ ani za 6,6$ sie nie zapełnił od dłuuuższego czasu...

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Cytat Zamieszczone przez Jimmykrk Zobacz posta
    tez chce pograć sity jedno-stołowe gdzieś poza ftp i ps i mam podobne wymagania co Ty. Sting pisałeś że ongame, a dokładniej jaki room? bo np. zrobiłem konto na betfair i obserwuje traffic, i widze ze jest zero ruchu... żaden SG turbo za 3,3$ ani za 6,6$ sie nie zapełnił od dłuuuższego czasu...
    ja gram na redkings - ongame i jest całkiem spoko,
    ruch nawet w miarę ok i soft po zmianie skina tez całkiem grywalny

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    10
    da sie tam jakiś rakeback załatwić?

  7. #7
    bonus od depozytu x8 = 62.5% rb na sng. Roomow jest duzo, wiec na kilkanascie tysiecy rake masz spokoj :>
    niektore roomy moga ci dac reloada, a jak nie to piszesz ze idziesz gdzie indziej i czesc.
    Oficjalnie ani nawet nieoficjalnie, nikt Ci nigdzie nie da takiego rb, wiec sie nie daj nabrac, bonusy > all

    aha, teraz po dzieleniu graczy na fiszy i prosowi jakims tam innym dzieleniu rake zaleznie czy ktos wygrywa czy nie, gracze sng sa bardziej cenieni przez roomy, bo niezaleznie czy wygrywaja, czy przegrywaja ich room dostaje tyle samo rake (z 80-85% na oko, po prowizji ongame) Wiec mysle ze latwiej moze byc zalatwiac sobie reloady u jakiegos managera roomu na jakims krzaku, bo to dla roomu czysty zysk.

    http://www.ongamenetwork.com/partners tu masz roomy ongame, klikaj sobie w linki i zapisuj sie patrzy tylko czy bonus jest x8 , czyli za 8000 pkt dostajesz 1000$ itp. I czytaj ile masz czasu na wyrobienie, czy jest w czesciach czy nie, naogol ten najwiekszy bonus ma najmniej czasu na wyrobienie i przecietny smiertelnik moze miec problemy w zrobieniu np 5 tys rake w 20 dni.
    Ostatnio edytowane przez 8dyb8 ; 22-07-2010 o 06:32