Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 80
  1. #21
    Cytat Zamieszczone przez Rado Zobacz posta
    To nie jest push for value więc nie ma co analizować equity vs range itp
    A tutaj gdy niby na pewno zostaniemy sprawdzeni teoretycznie powinniśmy mieć solidnego monstera lol
    Generalnie i taki nie bo jezeli bedziemy dosyć często zabierali tam pota preflop + grali race na any 2over to zagranie paradoksalnie staje sie zagranim for value imo (zależy co dla kogo oznacza raise for value bo imo jest to pojęcie względne , gdzie np re-steal mozna nazwac zagreniem for value chociaz z gruntu granie allina z np Q high nie wydaje się byc zagraniem które przynosi dodatnią wartość oczekiwaną ..... mam nadzieje że wiecie co mam na myśli )

    ..... i 2 raczka tym razem z 52$ KO http://www.pokerhand.org/?5061966P .... a swoja drogą chętnie zobaczyłbym kilka waszych rozdań ......
    Ostatnio edytowane przez Lary18th ; 08-04-2010 o 14:23

  2. #22
    zagrałes jak najbardziej pod aJ+,overpair .Dość wysokim contbetem zapewne wyrzuciłbyś z flopa pewnie wszystkie A high. jest ryzyko że akurat koles flatuje tam jakiegoś seta ale znaczną częsć rąk które zostałyby po flopie tzn. pary 44,66,88,99, ew tt-jj oraz sc 65,76,87 oraz jakieś głupie floaty bez A, na pewno push turn wyrzuci. Są oczywiście gracze którzy na tym boardzie 44,66,88-jj check/reisują -przewaźnie donki ale większość jednak flatuje z pozycją na deepie . Zainwestowałeś juz bardzo dużo żetonów i walka o pule która się utworzyła jak najbardziej usprawiedliwia imo poniesione ryzyko

  3. #23
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Tak jak kolega wyżej powiedział, cbetem na flopie wyrzucasz wszystkie Ax które nie trafiły -> a zakładamy że raczej nigdy tam nie ma A3, A5 ani A7 więc as na turnie jest dla Ciebie zajebistą kartą do shove. Sprawdzi Cię tutaj set z flopa, albo AA

  4. #24
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Fold pf na takim staku, a po flopie std
    Ostatnio edytowane przez piachu01 ; 08-04-2010 o 01:15

  5. #25
    co do rozdan to:
    26$ (44) - bardzo luzny push, zbyt luzny w szczegolnosci przeciwko ep, musialby byc to jakis maniak otwierajacy A2+, malutkie fe etc.
    52$ (T9s) - standard, oczywiscie mozna zrzucic pre ale goscie raczej nie robia light pushow vs ep wiec nie widze sensu
    Ostatnio edytowane przez PreStiaCzeK ; 18-05-2010 o 09:43

  6. #26
    missclick
    Ostatnio edytowane przez PreStiaCzeK ; 18-05-2010 o 09:44

  7. #27
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    413
    wow very nice ; ) can you teach me this ?

  8. #28
    Larry, pisales na blogu ze chcesz zagrac 2k gier w miesiacu? to chyba bedziesz musial ostatnie poty wycisnac, ja bede sie staral grac codziennie i pewnie max 1500 zagram
    Ostatnio edytowane przez PreStiaCzeK ; 18-05-2010 o 09:44

  9. #29
    Cytat Zamieszczone przez PreStiaCzeK Zobacz posta

    Larry, pisales na blogu ze chcesz zagrac 2k gier w miesiacu? to chyba bedziesz musial ostatnie poty wycisnac, ja bede sie staral grac codziennie i pewnie max 1500 zagram

    Dostałem mega lenia na początku kwietnia i mam zagrane puki co 290 sng , także słabo to widze ale mimo wszystko powalczę o 2k .... a swoja drogą jeżeli grasz codziennie po 6-10h 10- 12tbl
    to zrobisz spokojnie 2ksng ... btw. nice month 4you

  10. #30
    od zawsze gram max limit czyli 16-tabling-stacked tylko rano i do poludnia zasuwam te 10-12 bo nie ma gier ;]

    a codziennie to napewno nie bede gral bo sie wypale tak jak to mialem na poczatku, gdy zaczynalem grac sng multi-table, gralem zmeczony, znudzony byle by grac i robilem super grube $3 na gre lol ale wtedy gralem tylko $12-$24 90KO i jeszcze z 4-5x wylaczyli mi neta podczas sesji - to chyba mnie tak stiltiowalo, ze dopiero od kwietnia znowu zaczalem grac lol

    a nice month to dopiero bedzie pod koniec miesiac, jeszcze nawet polowy nie ma, kto wie, moze jakis swong przyjdzie na 10k czy cos
    Ostatnio edytowane przez PreStiaCzeK ; 13-04-2010 o 15:25