Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 80
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    mam 40 stolow , pas nie ma fe tzn zmieniasz to blef ze siemoze zlozyc ja ci tu nie spasuje

  2. #12
    dla mnie tego FE tak dużo nie masz do bubla jeszcze spora droga a przecież kumaty gracz z nie będzie otwierał tak często zbyt szeroko z late position , ponieważ wie że bardziej jest narażony na luźniejszy shove

  3. #13
    ja bym tu pasowal zawsze, tymbardziej na ogarnietego gracza, 44 jest w pupie na jego zasieg minraise z hijacka, nie wiem jak tam sie na ftp gra, ale takie minraisy to zwykle siła, czesto QQ+, a jak nie jest sila to bedzie i tak przynajmniej 22+ AT+ KQ+ imo, wiec gdzie Pan sie pchasz z 44
    Ostatnio edytowane przez 8dyb8 ; 07-04-2010 o 08:41

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    210
    Cytat Zamieszczone przez 8dyb8 Zobacz posta
    ja bym tu pasowal zawsze, tymbardziej na ogarnietego gracza, 44 jest w pupie na jego zasieg minraise z hijacka, nie wiem jak tam sie na ftp gra, ale takie minraisy to zwykle siła, czesto QQ+, a jak nie jest sila to bedzie i tak przynajmniej 22+ AT+ KQ+ imo, wiec gdzie Pan sie pchasz z 44
    lol range

  5. #15
    [QUOTE]Range dobry, ale chyba na nizsze stawki si?/QUOTE]

    PRzecież na niższych stawkach ludzie otwierają dużo szerzej i z 44 bym zawsze pasował bo FE mamy 0

  6. #16
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    210
    [QUOTE=joszunabot18;355670]
    Range dobry, ale chyba na nizsze stawki si?/QUOTE]

    PRzecież na niższych stawkach ludzie otwierają dużo szerzej i z 44 bym zawsze pasował bo FE mamy 0
    To nie sa nizsze stawki i Lary gra vs random reg

    1. jesli jest pretty loose i wykorzystuje fakt ze stolik gra tight to vs minraise mamy w pizdu fe (nie dostaje dobrych oddsow, szcegolnie w turnieju bez ante)
    2. ten range jest slaby bo ma szerszy open raise range i wezszy calling range (nie calluje np Ato, nizszych pocketow etc)
    3. calluje najczesciej cos w typie 88+, AJs+, AQo+ wiec against calling range mamy ~33%
    4. w puli znajduje sie 1750 zetonow czyli cos w okolicach 1/3 naszego stacka, jesli w 50% przypadkow villain zrzuci mamy praktycznie break even spota

    jesli jest nitem to zrzucamy bo ma zbyt male diff miedzy or rangem a calling

  7. #17
    (QUOTE)[QUOTE=joszunabot18;355670]
    Range dobry, ale chyba na nizsze stawki si?/QUOTE]

    PRzecież na niższych stawkach ludzie otwierają dużo szerzej i z 44 bym zawsze pasował bo FE mamy 0
    To nie sa nizsze stawki i Lary gra vs random reg(/QUOTE)

    no chyba miałem na myśli range który podał kolega 8dyb8 i właśnie go za to skrytykowałem . Przecież wiem jakie lary gra stawki wiadomo że zagranie musi być skierowane pod konkretnego rega i musimy mieć jakąś historię by zauważyć z jakim rangem openreisuje 2bb

  8. #18
    a czemu mialby szerzej to robic? nie ma ante, koles ma 20bb, 1.5bb go nie zbawi, robienie tego z trashem facing 4 players gdzie KAZDY z nich ma perfect stack size do repusha to jest glupota. A koles ma przyzwoite roi wiec raczej powinnien myslec.
    Anyway, zabieram grabki i uciekam do innej piaskownicy, za duzo specow w tym dziale

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    IMO fajnie mieć jakąś historię z tym graczem, jeśli widzieliśmy że już w ten sposób zagrał w tej fazie to możemy się domyślać że nie robi tego z QQ+ jak sugerujesz 8dyb8.

    Poza tym kto powiedział że musi robić to z trashem, zasięg można rozszerzyć o niższe suited asy, wszystkie suited broadwaye, KJo, A9o.
    Jeśli faktycznie by tak było to shove jest dobry bo jak pisze Olorią mamy fe.

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Ludzie przecież tutaj ani przez chwilę nie chodzi o ustalanie komukolwiek rangeów. To nie jest push for value więc nie ma co analizować equity vs range itp

    Całą ideą tego zagrania jest tylko i wyłącznie to aby raisor obstawił nas na totalnego nutsa i spasował mnóstwo lepszych układów. Stack sizing idealny, gdyby to było 1-2 bb mniej wtedy kompletnie bez sensu bo nie ma w ogóle fe, gdyby 1-2bb więcej to nasz push wygląda jak typowy resteal. A tutaj gdy niby na pewno zostaniemy sprawdzeni teoretycznie powinniśmy mieć solidnego monstera lol