Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26
  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Nowy pokerowy blog doliego (prosze sie nie smiac, tym razem sprobuje poprowadzic go dluzej niz ostatniego) ;P

    http://polishpro.*************/ - zapraszam do czytania i komentowania.

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    310
    Czesc, ja mam takie pytanie, bo w sumie jestem poczatkujacy, i moze cos zle zrozumialem, ale piszesz o grze z odpowiednim bankrollem a zaraz potem oznajmiasz, ze przeznaczasz 100$ na gre na S&G za 22$. Nie watpie w twoje umiejetnosci, ale wystarcza 4 bad beaty albo dluzsza zła passa i po bankrollu. Rozumiem, ze zjadasz takie S&G's na sniadanie? ; )

  3. #3
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Doli graj , graj , graj duzo, duzo )
    I rzeczywiscie te statystyki w PT duzo daja ,
    Ja np uswiadomilem sobie , ze zbyt slabo bronie BB i SB.
    Ale takze takie PT uswiadamia, ze probka 10 000 rozdan nie jest jeszcze wystarczajacą próbką )
    A dlaczego ? Bo z takiej probki wynika, ze najgorszym ukladem jest ...
    ....
    AK suit ) - przy tym ukladzie jestem na minusie )

    pzdr

  4. #4
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Jeszcze jedno !

    Nie wiem czy bedziesz grał na stolach 0.50 / 1$ ( ja stawiam $ tak jak to sie robi w Polsce )
    byc moze od razu idziesz na wieksza wode,
    Ale jezeli tam troche zabawisz to moge sie z toba podzilic informacjami na temat graczy na tych stolach.

    pzdr
    P.S.Oczwiscie mowie o fix

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Hej Doli,

    Wszystko mi sie podoba, fajny pomysl ale...

    gdzie w tym wszsytkim sa NL ring games?

    Pozdrawiam,

    Goral

  6. #6
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Ok, pierwsza sprawa, co do pytania trioxa, bankroll do sit & go nie wiem jaki powinien byc, ale z tego co czytalem ludzie radza miec 10x wpisowe na poczatek, ja mam mniej, ale jestem zajebistym graczem ;P (ok, jak nie starczy to doloze kaski z konta), druga sprawa, nie ma tu no limit ring games, bo online wole grac limita, w no limita czasami sobie pogrywam dla przyjemnosci, a tak w ogole to zostawiam go sobie na deser do grania live

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    to ja sprobuje od jeszcze innej strony
    skoro jestes dobrym graczem (zajebistym) i piszesz w blogu ze chcesz wygrac okreslona ilosc kasy, to oznacza ze musisz brac pod uwage tzw. "hourly rate". Jezeli bierzesz i nadal chcesz grac limit co by znaczylo ze albo:

    1. w limicie na stawkach powiedzmy 3/6 sa gorsci gracze niz w NL na 1/2 (mniej wiecej podobne poty) i w godzine srednio wygrywa sie wiecej

    albo:

    2. jestes lepszym graczem limit niz no limit i pomimo ze w NL sa gorsi gracze na podobnym poziomie stolow to i tak lepsze wyniki osiagasz w limicie.

    a teraz quiz odp 1, 2 czy odp 3?

    Goral

    Ps. dla tych szukajacych odpowiedzi 3, oto ona: "Powod jest inny"

  8. #8
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Cytat Zamieszczone przez Goral
    to ja sprobuje od jeszcze innej strony
    skoro jestes dobrym graczem (zajebistym) i piszesz w blogu ze chcesz wygrac okreslona ilosc kasy, to oznacza ze musisz brac pod uwage tzw. "hourly rate".
    Eh, jeden z niewielu razy w zyciu kiedy bylem nieskromny (moze to dlatego ze mielismy po pracy mala popijawe ;P) i juz zaczynacie sie czepiac , co do hourly rate nie robilem do tej pory zadnyuch statystyk wiekszych, wiec nie mam pojecia jaki on jest, wiem ze na 3/6 jest on dodatni

    1. w limicie na stawkach powiedzmy 3/6 sa gorsci gracze niz w NL na 1/2 (mniej wiecej podobne poty) i w godzine srednio wygrywa sie wiecej

    2. jestes lepszym graczem limit niz no limit i pomimo ze w NL sa gorsi gracze na podobnym poziomie stolow to i tak lepsze wyniki osiagasz w limicie.

    a teraz quiz odp 1, 2 czy odp 3?

    Goral

    Ps. dla tych szukajacych odpowiedzi 3, oto ona: "Powod jest inny"
    No dobra swoja gre online zaczynalem grajac limita, moze to dlatego latwiej mi sie go gra, poza tym do grania 1/2 nl powinienem miec wiekszy bankroll, 1500 to tylko 7.5 wpisowego chcialbym miec troche wiecej, chociqaz z 15.
    CO do odpowiedzi numer 2, mozliwe ze jestem lepszym graczem limita, gralem limita duzo wiecej godzin niz nl, wiec czuje sie w nim pewniej, no limita pogrywam czasami bardziej rozrywkowo
    Jezeli chodzi o to gdzie jest wiecej dobrych graczy to prawde mowiac nie mam pojecia, to pytanie typu gdzie sa lepsi biegacze, w maratonach czy w biegach przez plotki , ciezko odpowiedziec, ja wole na razie limita, no limita zostawie sobie na turnieje i gre w warszawie

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Bielsko-Biala
    Posty
    103
    Musze przyznac Doli, ze plan masz calkiem sensowny i ambitny. Zycze powodzenia w realizacji i bede czekal na wyniki z realizacji FAZY 1.

    Co do grania na zbyt duzych stawkach ze zbyt malym bankrollem to masz calkowita racje. Juz sie na tym przejechalem nie raz, dlatego teraz tak nie robie. Najgorsza jest ta presja psychiczna, ktora towarzyszy zawsze przy zbyt niskim bankrollu

  10. #10
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    update