Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: HUsng_10$video

  1. #1
    Witam pisałem gdzieś że nagram filmik a jak się powiedziało a trzeba iść za ciosem. Nagrywane na żywo więc trochę dziwnie mi się grało i na pewno nie jest to A-game (rozegranie AK średnio . Nie ma jakiś spektakularnych zagrań ale jeśli ktoś ma jakieś uwagi to z chęcią wysłucham. Jeśli będzie zainteresowanie to mogę więcej ponagrywać.
    video ~4mb
    Download HUsng.rar from Sendspace.com - send big files the easy way
    hh
    Download No Limit Hold'em $10 + $0,50 St
    pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    film dopiero sciagam ale mam pytanie, masz jakis program do zmiany rozmiaru filmu? (MB)

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    62
    Coś u mnie nie tak z dźwiękiem, czy tam nie ma dźwięku. Sens ma nagrywanie video razem z tym co myślisz bo inaczej to wychodzi na to samo co HH.

  4. #4
    Cytat Zamieszczone przez cookies Zobacz posta
    film dopiero sciagam ale mam pytanie, masz jakis program do zmiany rozmiaru filmu? (MB)
    tzn chodzi CI o kompresje ?w virtualdub można zmienić rodzaj codeca ale lepiej winrarem jak dla mnie (wszak po rozpakowaniu to jest czyste avi 200mb .
    Cytat Zamieszczone przez manolo Zobacz posta
    Coś u mnie nie tak z dźwiękiem, czy tam nie ma dźwięku. Sens ma nagrywanie video razem z tym co myślisz bo inaczej to wychodzi na to samo co HH.
    Nie do końca sie zgadzam, ilu osobom chce się wrzucać do jakiegoś replayera czystą HH ? Pierwsze video trochę niedociągnięć ( brak wielkości puli ) no i bez dżwięku. Ale jeśli ktoś będzie zainteresowany moge spróbować kolejny nagrać z komentarzem . Z tym że to może być strasznie komiczne
    pozdrawiam

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    210
    hmm nie jest to a-game ? trudno to nazwać nawet Y game... nie wiem czy chociaż 1 rozdanie w tym filmiku jest poprawnie zagrane...
    Z tego co na zdążłem zobaczyć to wogóle nie budujesz puli z rękoma, przez chwile myślałem ze to może limit, ale nie po chwili potujesz turn i river z 10 high, potem ledujesz flop i turn z gutshotem itd. wtf

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Siema,

    dziś rozegraliśmy z Cookies na próbę 4 pojedynki HU deep stack (za symbolicznego dolara za gre, ale dawaliśmy z siebie wszystko). Pod linkiem znajdziecie dwie pierwsze nasze gry (20 MB):

    Download MrLebowski vs Cookies_1&2games.avi from Sendspace.com - send big files the easy way

    Mój call z KT w ostatniej ręce tragiczny, no ale coś mnie poniosło (nie wiem na co liczyłem wtedy). Ogólnie bardzo ciekawe doświadczenie. Przynajmniej dla mnie, grającego dużo niżej.

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    210
    Cytat Zamieszczone przez MrLebowski Zobacz posta
    Siema,


    Mój call z KT w ostatniej ręce tragiczny, no ale coś mnie poniosło (nie wiem na co liczyłem wtedy). Ogólnie bardzo ciekawe doświadczenie. Przynajmniej dla mnie, grającego dużo niżej.
    heh zobaczylem tylko ten call i akurat tragiczny to by byl fold po tym jak sie skomitowales...

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Cytat Zamieszczone przez maddog Zobacz posta
    heh zobaczylem tylko ten call i akurat tragiczny to by byl fold po tym jak sie skomitowales...
    W sumie racja. Ale troche przeszarżowałem w tej ręce i o to byłem zły do siebie.

  9. #9
    Cytat Zamieszczone przez maddog Zobacz posta
    hmm nie jest to a-game ? trudno to nazwać nawet Y game... nie wiem czy chociaż 1 rozdanie w tym filmiku jest poprawnie zagrane...
    Z tego co na zdążłem zobaczyć to wogóle nie budujesz puli z rękoma, przez chwile myślałem ze to może limit, ale nie po chwili potujesz turn i river z 10 high, potem ledujesz flop i turn z gutshotem itd. wtf
    Nie jestem jakimś pro więc jeśli widzisz inny sposób rozegrania rąk to po prostu wklej rozdani (dla tego załączam HH) i napisz dla czego jest to źle rozegrane.
    a czy wszystko polega na standardowym rozegraniu ? co to tego 10 high po jego min raise pf uważasz że call z suitetcontorem zły ? jego check folp (albo trap albo air) obstawiłem na air dla tego próba przejęcia pul na turniei.
    toppertje999: wpłaca małą ciemną 10
    maverickshee: wpłaca dużą ciemną 20
    *** KARTY WŁASNE ***
    Gracz maverickshee otrzymał [: :]
    toppertje999: przebija 20 do 40
    maverickshee: sprawdza 20
    *** FLOP *** [: : :]
    maverickshee: czeka
    toppertje999: czeka
    *** TURN *** [: : :] [:]
    maverickshee: stawia 80
    toppertje999: sprawdza 80
    *** RIVER *** [: : : :] [:]
    maverickshee: stawia 100
    toppertje999: sprawdza 100
    *** POKAZANIE KART ***
    maverickshee: pokazuje [9d Td] (dwie pary, Piątki oraz Czwórki)
    toppertje999: pokazuje [Ah 8s] (dwie pary, Piątki oraz Czwórki - Asa kickerem)
    toppertje999 wygrał 440 z puli
    (mam nadzieję że o to rozdanie Ci chodzi)
    Co do nie budowania puli o które konkretnie rozdanie Ci chodzi ?
    I jeszcze pytanie dla czego vallian zdecydował się w takim razie na push z Q5s ?

    edit:
    do waszej gry mam 2 pytania:
    cookies skoro decydujesz się na 3bet bez pozycji z 35s czemu nie kontynuujesz dalej "swojej opowieści" ? może taki mam odbiór przez to machanie myszką nad chceck/fold ale ja bym tam zagrał check flop i bet 1/2pot turn
    druga reka J9 Lebo
    rozegrana ok tylko 3bet river nie lepiej mniejszy bet for value ?
    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez mavericksheep ; 05-04-2010 o 22:24

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    W tym rozdaniu wszystkie ręce które sprawdziły turn sprawdza też river. Często to będzie od J-hi/Q-hi wzwyż.
    Ręce typu 32/63/67 cbetowały by flop. Więc jakie ręce chciałeś zmusić do foldu na riverze? Chyba że myślałeś że T-hi będzie dobre?

    Ale to tylko moje zdanie.