Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: wypłaty?

  1. #1
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    18
    Witam. Mam dwa pytania.
    1. Co to jest bonus depozytowy? chcąc wypłacić dziś pieniądze z PS wyskoczyło mi że jak wypłace pieniądze to strace możliwość wykorzystania bonusu depozytowego. Może ktoś bliżej zgłębić ten temat?
    2. Pieniądze z PS wypłacane są tą samą drogą którą dokonano depozytu. A ja wpłacałem z trzech różnych kart (głównie ze swojej). Czy jest jakaś możliwość aby wypłacano mi pieniądze tylko na jedno konto? Z góry dziękuję za odpowiedz i życzę powodzenia przy stolach!

  2. #2
    Odpowiedzi
    1. Bonus depozytowy jest to premia dla graczy ktory dokonuja wplaty do PS.
    Prawdopodobnie chodzi ci o pierwsza wplate. Bonusy na PS polegaja na tym, ze po wyrobieniu jakiejs okresolej ilosci punktow VPP zostaja uwolnione $ z bonusa na twoje konto.
    Np dla bonusa 100% up to 600$ , jak wplacisz cale 600$ to bedziesz dostawal 10$ co 170 punktow VPP wyrobionych. Mozesz tez wplacic mniej, wtedy bedziesz dostawal bonusa 10$ co 170puntkow az do kwoty bonusu rownej wielosci wplaty.
    PS umozliwia takze wplacanie jednego bonusa w wielu wplatach (ten 100% up to 600$ jest chyba max.3), znaczy ze mozesz wplacic 3 razy pod rzad 200$, wtedy i tak otrzymasz laczny bonus 600$ jako sume z trzech depozytow.
    W twoim pytaniu z ta wyplata pieniedzy i straceniem mozliwosci wykorzystania bonusu depozytowego chodzi o to, ze kazda wyplata z konta powoduje uniewaznienie prawa do otrzymywania biezacego bonusu z nastepnych wplatach - chodzi tu wplacenie jednego bonusa w paru wplatach.
    znaczy jesli masz tego 100% upto600$ jak wplacisz raz 200$ z odpowiednim kodem, potem znowuu 200$, potem zrobisz WYPLATE, a potem potem wplacisz 200$ zeby bylo pelne 600$ to niestety juz za ostatnie 200$ nie otrzymasz prawa do wyrabiania bonusa, ale tylko za ta ostatnia wplate. bonusy z poprzednich wplat beda dalej aktywne

    2.
    Prawdopodobnie nie ma mozliwosci takiej standardowymi srodkami. Moze jest jakas mozliwosc, ale to juz wymaga kontaktu z PS supportem. Ja osobiscie radze, zeby nie cudowac i wyplacic kase na 3 karty jesli bedziesz mial potem odebrac ta kase.