Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Microgaming

  1. #1
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    111
    Witam poszukuję jakiejś dobrej oferty w sieci Microgaming bądź jakiegoś innego gdzie gra się w euro poza bossmedią. najlepiej z przyzwoitym rakebackiem. Propo Microgaming to słyszałem ostatnio żę zablokowali używanie PT to znaczy że w ogóle nie można importować rozdań czy tylko używać HUDa można po sesji sobię analizować rozdania wykresy itp.? i Jak poziom na Microgaming na NL50, NL100? w porównaniu do bossmedii, a i co sądzicie o Betfair? jaki to soft
    albo rozważałem również Pacific bo kiedyś tam grałem i był najniższy poziom jaki widziałem ale czy znajde na niego jakiegoś deala?
    Pozdro
    Ostatnio edytowane przez Apok ; 05-04-2010 o 14:08

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    Poziom nie wiem jaki na micro na nl50, 100 bo nie gralem na tych stawkach. Napisz do savvasa, on ma dobre deale, jeśli ojro i dobry rb to b2b ma chyba z 50-55%. Betfair jak dla mnie troche nie wygodny wizualnie, a na 888 wiadomo jedna wielka donkownia, ale nie ma tam rb. A o zakazie używania pt, hema pierwsze słyszę :P

  3. #3
    circlebet - ponad 62% RB + rake race dla danego kraju - dla Polski 2k$ i bardzo mało uczestników! Rb wypłacany w dwóch ratach co dwa tygodnie.

    co do samej gierki i PT to nie mam pojęcia, soft mi nie odpowiada i nie gram na euro.

    jeśli zainteresowany PM me


    edit : nie widziałem 888 - jeśli szukasz tam RB to posiadam też taką oferte

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Moge pokierowac Cie na 55% zarowno na Microgaming jak i b2b - jak cos to priv. Na pacific poker tez mozna miec rakeback'a