Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39
  1. #31
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    260

  2. #32
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    126
    Nieufny dobrze pisze, lepiej bym tego nie podsumował.
    BraAAAwo ,nareszcie ktoś .

    PZDR ziom

  3. #33
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    tak samo durne jest uwazanie ze pokeroomy kreca soft,jak idiotyczne jest bezgraniczne zaufanie ze wszystko odbywa sie w 100% uczciwie,taki paradoks

  4. #34
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    +1 kasyna niby tez badane wzgledem 100% losowosci kreca jak popadnie, o pokerowni nic nie bede mowil bo bede zlinczowany, ale rigged to dobre słowo

  5. #35
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    109
    Cytat Zamieszczone przez nieufny Zobacz posta
    Witam, specjalnie sie zarejestrowalem zeby dla odmiany napisac moje spostrzeżenia na wysmiany przez Was temat teorii spiskowej. Szczerze nie interesuje mnie kto i jak mnie zjedzie na tym forum ale w moim subiektywnym odczuciu napewno kazdy soft nie jest w 100% "softem uczciwym" Dlaczego? Po pierwsze Ludzie gdzie my zyjemy ? Zyjemy na swiecie gdzie rzadzi pieniadz i kazdy chce go zdobyc na rozne sposoby i niekoniecznie legalne. Po drugie dlaczego pokerowi gracze nie chca przyjmowac do swojego rozumu ze ktos ich oszukuje, jezeli komus sie nie podoba to okreslenie, to nazwijmy "zarabia na graczach ciut wiecej" - wyjasniam Poniewaz lubimy, kochamy, jestesmy maniakami owej gry i najzwyczajniej nie chcemy tego słyszec. Zdarzenie z autopsji ( od kilku lat gram w pokera na nie wirtualnych stołach , ze znajomymi , kilka razy w kasynie jak rowniez w necie i rozdania jakie sa na internetowych stołach sa dla mnie czasem nie do przyjecia (powiedzialbym nie do uwierzenia) kilka miesiecy temu zdarzylo mi sie taki monster na rece jak 4 X pod rzad!! AA - nie mozliwe a jednak (a myslalem takie rzeczy tylko w erze) i to wtedy jak konczyly sie buy-iny a najsmieszniejsze jest to ze czesto zauwazam ze gdy pieniadze spadaja krytycznie to zawsze sie trafia nazwijmy to "COŚ" co pozwala mi sie odbic i tak w kółko (swoiste Perpetuum mobile) na mysl przychodzi mi pytanie - dlaczego? ktos powie zdarzenie losowe i tyle inny sie doczepi tych 4xAA i powie no według rachunku prawdopodobieństwa tez jest to mozliwe ale mam swoje zdanie i twierdze, ze jest to zwiekszanie ilosci rozdan (oczywiscie w wiadomym celu). Nastepny przypadek wchodze z AKs , podbijam jak wariat bo tak nakazuja poradniki (zartowalem juz z tego wyroslem i na rivie co mamy ? goscia ktory wszedl z 26 i mial fulla na 6 , znow sobie mysle czy pokerroomy nie maja swoich facetow w czerni ktorzy bedac adminami potrafia zarabiac "nadgodziny" dla swoich pracodawcow , bo wiadomo kazdy pieniadz sie liczy. Pokerzyta ktory zarabia na zycie grajac powie, ze to bzdrua, przeciez ja sie z tego utrzymuje. Hmm czy ktos takich zna bo mi sie nie udalo owych spotkac. Jezeli mi wskarzecie palcem chetnie sie z nim spotkam i pogratuluje. Nie bede sie dalej rozpisywal bo pewnie co niektórych irytuja dlugie teksty ale jak bylem młody i piekny znalazlem rowniez poradnik jak grac w ruletke. Pracowalem zarabialem okolo 1700 (nie chwalac sie) no i pierwsze 800zl stracilem na czarnych (do dzis zadaje sobie pytanie jak to mozliwe zeby wypadlo , szczerze juz nie pamietam ale okolo 12-15 razy czarne
    no i sie zaczelo szperanie w GOOG (oszustwa w kasynach itp ) wyskoczyl artykuł gdzie goscu w stanach zarzadal odszkodowania bo mial pod rzad ponad 30 nietrafień !!! to dopiero "wałek" Podsumowujac do dnia dzisiejszego mam jakas awersje do gier przez neta, ktorymi zarzadza soft a poniewaz jestem informatykiem wiem ze nie ma przypadku i losowych zdarzen w oprogramowaniach (moga byc powtorzenia na biliardy zdarzen ale i tak sa powtorzenia) wiec prosze Was nie mowcie mi ze wszyscy sa uczciwi bo wiem ze natura ludzka jest dobrze kazdemu znana i ciagle chce wiecej wiecej wiecej.
    Jak informatyk może w kasynach online grać w ruletkę? Przecież logiczne jest że program można napisać tak że jak ty będziesz obstawiał czarne czerwone parzyste nieparzyste to program wylosuje przeciwnie.
    "Pokerzyta ktory zarabia na zycie grajac" Pokerzysta który zarabia pokerem jest ciekawsze bo każdy logicznie myślący człowiek wie że tak naprawdę 90% z zarabiających ma pracę czy prowadzi własny interes. A pieniądze z wygranych są tylko dodatkiem. Każdy który pisze że zarabia na życie pokerem to zwykle uczeń lub student któremu życiowe sprawy finansują rodzice. Poza tym większość z tych wielkich pokera ma ogromne kontrakty reklamowe czy sponsorskie i jak powiedzą że zarabiają na życie pokerem to tylko wśród ciemnej masy mogą wzbudzać zachwyt bo poker dla nich to rozrywka.

  6. #36
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    2
    Witam ponownie,
    zauważyłem ze pojawily sie odpowiedzi pod moim postem i chcialbym zarazem kilka spraw sprostowac. Mianowicie napisalem ze "jak bylem młody i piekny to gralem w ruletke wtedy jeszcze branza IT byla dla mnie obcym pojeciem ale jak juz czlowiek sie czegos nauczy to dostrzeże swoje błedy w przeszłosci. Jezeli chodzi natomiast o zarabianie na pokerze czy na grze w pokera to , mialem na mysli przekaz jaki niosa osoby reklamujace korzysci, ktore osiagneli dzieki owj grze i ze wielu sie na niej dorobilo a nawet ułozylo sobie zycie co notabene mnie strasznie bawi.

  7. #37
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    11
    Cytat Zamieszczone przez lei22 Zobacz posta
    Ja jestem doswiadczonym graczem i uwazam, ze na Pokerstars jest ukryte wsparcie dla bigstackow w turniejach MTT. Naprawde jakie rzeczy zdarzaja sie
    gry gra sie przeciwko bigstackom to sie w pale nie miesci. Ja sobie juz wyrobilem taki nawyk, ze na poczatku nawalam ile wlezie zeby byc w czolowce bigstackow a potem to mi PS sprzyja i duzo coinflipow jest moich. Mam doswiadczenie w MTT okolo 3000 gier, przewaznie 3-33$
    Koleś nie zrobiles odkrycia. pierwszy do kasy jest pokerrom, a potem jakis doswiadczony , a potem daleko, daleko fishe. tak jest w kasynach w real'u jak rowniez w pokeroomach. zakecenie co niektorych gosci sprawia ze nie zauwazaja takich zaleznosci.

  8. #38
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    krrrr
    Posty
    146
    Szwecja - Turnieje to gra umiejętności | cashe to gra szczęścia | Poker News | PokerTexas.pl

    Szwecja - Turnieje to gra umiejętności, cashe to gra szczęścia LOL

  9. #39
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Nie wiem czy oszukuja czy nie ale jesli oszukuja to moga mnie w taki sposob do konca zycia oszukiwac Easy money.