Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39
  1. #21
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Nigdy nie bylem zwolennikiem teorii spiskowych o ustawianym sofcie, ale wobec powszechnej manipulacji jakiej jestesmy poddawani praktycznie w kazdej dziedzinie zycia moze cos w tym jest? Teoretycznie mogloby to zwiekszyc dochod roomow, nikt tego nie kontroluje, wiec moze sie zdarzyc, ze jakis room nieco manipuluje rozdaniami. W koncu w dzisiejszym swiecie najwazniejszy jest pieniadz. Ale jak podkreslilem na poczatku nie jestem zwolennikiem takich teorii.

  2. #22
    Cytat Zamieszczone przez Barry Zobacz posta
    Wchodzimy w bazę gracza mającego powiedzmy milion swoich rozdań. Sprawdzamy ile razy ma dany PP. Porównujemy z tym, ile razy zgodnie z prawdopodobieństwem powinien mieć każdą z par. Możemy też sprawdzić, jaki ma procent setów, par, dwóch par, stritów itd. Sprawdzamy jakie jest prawdopodobieństwo otrzymania takich układów. Mały błąd statystyczny będzie, np. AA dostanie o 20 więcej niż KK, ale wszystko będzie się w longrunie zgadzać. Skończcie z tym gadaniem, bo to na prawdę jest już nudne.
    +1

    Najlepszy post w temacie. Wyznawcy teorii spiskowych lepiej by przestali pisać te debilizmy tylko niech wezmą jakąś bazę rozdań (oczywiście bardzo dużą) i niech przeprowadzą wszechstronną analizę. Skoro softy tak wałkują to wyniki powinny odbiegać od oczekiwanych, dziwne że jeszcze takowych nikt nie przedstawił ... lenistwo, czy teorię można rozbić o kant dupy?

    Co do argumentu z ruletką w pierwszym poście, w gdyńskim kasynie jak byłem krupier wrzucił 3 razy pod rząd liczbę 25 ... zapewne ustawione

  3. #23
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Cytat Zamieszczone przez ekonom0013 Zobacz posta
    +1

    Najlepszy post w temacie. Wyznawcy teorii spiskowych lepiej by przestali pisać te debilizmy tylko niech wezmą jakąś bazę rozdań (oczywiście bardzo dużą) i niech przeprowadzą wszechstronną analizę. Skoro softy tak wałkują to wyniki powinny odbiegać od oczekiwanych, dziwne że jeszcze takowych nikt nie przedstawił ... lenistwo, czy teorię można rozbić o kant dupy?

    Co do argumentu z ruletką w pierwszym poście, w gdyńskim kasynie jak byłem krupier wrzucił 3 razy pod rząd liczbę 25 ... zapewne ustawione

    Ja nie pisałem że jestem robiony w ch.. przez roomy tylko że nie można z całą pewnością wykluczyć takiej możliwości (bo nawet gdyby tak było pewnie bym się nawet nie domyślał ), pomimo tego nie uważam się za człowieka chorego który wszędzie widzi jakiś spisek, wręcz przeciwnie.

    Sorry ale roomy mają tak wiele potencjalnych sposobów żeby gdzieś zrobić wałki ze wiara w to ze na podstawie prostej analizy jesteś w stanie to sprawdzić to już mega naiwność. Na pewno po sprawdzeniu 100 k rozdań wyłapiesz wyciek 1-2 czy 5 bi, a sumując w skali kilku tys graczy robi się niezła kwota. Pomijam wszystkie kwestie techniczne, zakładam że jest taka możliwość przy tych wszystkich cudach techniki które są dostępne w XXI wieku.


    p.s. dla tych którzy mają kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem jeszcze raz powtórzę że nie uważam ze pokerroomy oszukują, a przynajmniej ja nie czuje się oszukiwany

  4. #24
    to co teraz od kilku postów chodzi o to, ze pokerroomy kradną przy użyciu rake? %)

  5. #25
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Żydzi lubią Polaków? Żydzi kogokolwiek lubią?
    zydzi lubia jesc. jedza jak swinie

  6. #26
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    59
    Cytat Zamieszczone przez lei22 Zobacz posta
    Ja jestem doswiadczonym graczem i uwazam, ze na Pokerstars jest ukryte wsparcie dla bigstackow w turniejach MTT. Naprawde jakie rzeczy zdarzaja sie
    gry gra sie przeciwko bigstackom to sie w pale nie miesci. Ja sobie juz wyrobilem taki nawyk, ze na poczatku nawalam ile wlezie zeby byc w czolowce bigstackow a potem to mi PS sprzyja i duzo coinflipow jest moich. Mam doswiadczenie w MTT okolo 3000 gier, przewaznie 3-33$
    To zapewne nie wiesz co robic z kasą.

  7. #27
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    Cytat Zamieszczone przez ekonom0013 Zobacz posta
    Co do argumentu z ruletką w pierwszym poście, w gdyńskim kasynie jak byłem krupier wrzucił 3 razy pod rząd liczbę 25 ... zapewne ustawione
    Mi powtórzył 3 razy 16-ke w przeriwe turnieju na Ibizie, za 25euro . a co o softu, to się tak tylko zastanawiam , moze ktoś wie, czy soft generuje każde rozdanie na bieżąco, czy tak jak live ustala je z góry, tj czy po flopie soft juz wie jaki bedzie river (tak jak w grze na żywo, o ile nie ma jakiegoś błędu ze spaleniem karty itp) czy losuje go z pośród pozostałych kart. bo mnie to zastanawiało, choć jestem jak najdalej od szukania krecenia w sofcie, pytam tylko z ciekawości

  8. #28
    Na zdrowy rozum można się domyślać, że przyjęta jest zasada losowania każdej karty w momencie jej wykładania, jest to najprostsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie, bo nigdzie nie trzeba przechowywać wcześniej wylosowanych kart. Więcej niż domysły i przypuszczenia w tym wątku jednak nie usłyszysz, bo nie sądzę, żeby któryś z użytkowników pracował przy algorytmie

  9. #29
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    353
    Cytat Zamieszczone przez Barry Zobacz posta
    Wchodzimy w bazę gracza mającego powiedzmy milion swoich rozdań. Sprawdzamy ile razy ma dany PP. Porównujemy z tym, ile razy zgodnie z prawdopodobieństwem powinien mieć każdą z par. Możemy też sprawdzić, jaki ma procent setów, par, dwóch par, stritów itd. Sprawdzamy jakie jest prawdopodobieństwo otrzymania takich układów. Mały błąd statystyczny będzie, np. AA dostanie o 20 więcej niż KK, ale wszystko będzie się w longrunie zgadzać. Skończcie z tym gadaniem, bo to na prawdę jest już nudne.
    Jeżeli pokerroomy miałyby oszukiwać to raczej nie w ten sposób, bo to rzeczywiście byłoby łatwe do wyłapania, a kasy raczej wielkiej nie przynosi. Raczej spodziewałbym się sytuacji kiedy trafiamy set vs set, full vs full czy sytuacje podobnego typu, które często kończą się allinami, generują maksymalny rake, a wyłapanie ich w programach trackujących już nie jest wcale takie łatwe, jeżeli w ogóle jest możliwe.
    Pozdrawiam

  10. #30
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    2
    Witam, specjalnie sie zarejestrowalem zeby dla odmiany napisac moje spostrzeżenia na wysmiany przez Was temat teorii spiskowej. Szczerze nie interesuje mnie kto i jak mnie zjedzie na tym forum ale w moim subiektywnym odczuciu napewno kazdy soft nie jest w 100% "softem uczciwym" Dlaczego? Po pierwsze Ludzie gdzie my zyjemy ? Zyjemy na swiecie gdzie rzadzi pieniadz i kazdy chce go zdobyc na rozne sposoby i niekoniecznie legalne. Po drugie dlaczego pokerowi gracze nie chca przyjmowac do swojego rozumu ze ktos ich oszukuje, jezeli komus sie nie podoba to okreslenie, to nazwijmy "zarabia na graczach ciut wiecej" - wyjasniam Poniewaz lubimy, kochamy, jestesmy maniakami owej gry i najzwyczajniej nie chcemy tego słyszec. Zdarzenie z autopsji ( od kilku lat gram w pokera na nie wirtualnych stołach , ze znajomymi , kilka razy w kasynie jak rowniez w necie i rozdania jakie sa na internetowych stołach sa dla mnie czasem nie do przyjecia (powiedzialbym nie do uwierzenia) kilka miesiecy temu zdarzylo mi sie taki monster na rece jak 4 X pod rzad!! AA - nie mozliwe a jednak (a myslalem takie rzeczy tylko w erze) i to wtedy jak konczyly sie buy-iny a najsmieszniejsze jest to ze czesto zauwazam ze gdy pieniadze spadaja krytycznie to zawsze sie trafia nazwijmy to "COŚ" co pozwala mi sie odbic i tak w kółko (swoiste Perpetuum mobile) na mysl przychodzi mi pytanie - dlaczego? ktos powie zdarzenie losowe i tyle inny sie doczepi tych 4xAA i powie no według rachunku prawdopodobieństwa tez jest to mozliwe ale mam swoje zdanie i twierdze, ze jest to zwiekszanie ilosci rozdan (oczywiscie w wiadomym celu). Nastepny przypadek wchodze z AKs , podbijam jak wariat bo tak nakazuja poradniki (zartowalem juz z tego wyroslem i na rivie co mamy ? goscia ktory wszedl z 26 i mial fulla na 6 , znow sobie mysle czy pokerroomy nie maja swoich facetow w czerni ktorzy bedac adminami potrafia zarabiac "nadgodziny" dla swoich pracodawcow , bo wiadomo kazdy pieniadz sie liczy. Pokerzyta ktory zarabia na zycie grajac powie, ze to bzdrua, przeciez ja sie z tego utrzymuje. Hmm czy ktos takich zna bo mi sie nie udalo owych spotkac. Jezeli mi wskarzecie palcem chetnie sie z nim spotkam i pogratuluje. Nie bede sie dalej rozpisywal bo pewnie co niektórych irytuja dlugie teksty ale jak bylem młody i piekny znalazlem rowniez poradnik jak grac w ruletke. Pracowalem zarabialem okolo 1700 (nie chwalac sie) no i pierwsze 800zl stracilem na czarnych (do dzis zadaje sobie pytanie jak to mozliwe zeby wypadlo , szczerze juz nie pamietam ale okolo 12-15 razy czarne
    no i sie zaczelo szperanie w GOOG (oszustwa w kasynach itp ) wyskoczyl artykuł gdzie goscu w stanach zarzadal odszkodowania bo mial pod rzad ponad 30 nietrafień !!! to dopiero "wałek" Podsumowujac do dnia dzisiejszego mam jakas awersje do gier przez neta, ktorymi zarzadza soft a poniewaz jestem informatykiem wiem ze nie ma przypadku i losowych zdarzen w oprogramowaniach (moga byc powtorzenia na biliardy zdarzen ale i tak sa powtorzenia) wiec prosze Was nie mowcie mi ze wszyscy sa uczciwi bo wiem ze natura ludzka jest dobrze kazdemu znana i ciagle chce wiecej wiecej wiecej.