Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    14
    Jak wiemy wszystkie gry, które oferują prócz pokera UNIBET jak i 99% innych portali gdzie można grać na żywo - oszukują. Masz ruletkę i obstawiasz cały czas czarne i czarne potrafi nie wypaść przez 10 kolejek... Tak jak maszyny w barach nastawione są na ich zyski...

    Zastanawiam się jak jest z pokerem w internecie. ?

    Zauważyłem, że bywają turnieje w których biorę udział - że kiedy wygra się jeden turniej to potem kilka następnych się przegrywa - mają fatalne karty...

    Czy tego typu gra - nie widząc talii, tasowania, krupiera - to zwykłą ściema i los, a wygrana jest z góry ustawiona... ?

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    takich tematów już były setki, zwykłe bzdury piszesz

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    176
    Buhahahaha dobre nie wiem czego ten czlowiek spozyl za duzo w te swieta ale alkohol nie ma takiego dzialania... a z tymi turniejami to cie nie rozumiem ja gram na unibeci i jak zaczalem 2 tygodnie temu wygrywac to do tej pory kazdy wygralem

  4. #4
    Cytat Zamieszczone przez hapotam Zobacz posta
    Jak wiemy wszystkie gry, które oferują prócz pokera UNIBET jak i 99% innych portali gdzie można grać na żywo - oszukują. Masz ruletkę i obstawiasz cały czas czarne i czarne potrafi nie wypaść przez 10 kolejek... Tak jak maszyny w barach nastawione są na ich zyski...

    Zastanawiam się jak jest z pokerem w internecie. ?

    Zauważyłem, że bywają turnieje w których biorę udział - że kiedy wygra się jeden turniej to potem kilka następnych się przegrywa - mają fatalne karty...

    Czy tego typu gra - nie widząc talii, tasowania, krupiera - to zwykłą ściema i los, a wygrana jest z góry ustawiona... ?
    Potrzebna jest w tym wypadku szybka interwencja - psychiatry lub admina.

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    14
    Mmmm to jest to najlepsze forum o pokerze dla Polaków, w którym od razu wysyła się do psychiatry tylko ze względu na teoretyczne pytanie Suppperrr

    Dziękuję jakże dosadne odpowiedzi, moje wątpliwości zostały rozwiane...

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    mnie zawsze zastanawia, dlaczego watkow o ustawionym sofcie nie zakladaja (ani nie popieraja takich teorii) dobrzy lub doswiadczeni gracze. Czy sa za glupi, zeby pojac, ze to takie oczywiste, czy moze sa czescia tego gigantycznego spisku skierowanego przeciwko kilku nowym graczom?

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    mnie zawsze zastanawia, dlaczego watkow o ustawionym sofcie nie zakladaja (ani nie popieraja takich teorii) dobrzy lub doswiadczeni gracze. Czy sa za glupi, zeby pojac, ze to takie oczywiste, czy moze sa czescia tego gigantycznego spisku skierowanego przeciwko kilku nowym graczom?
    Po prostu cały czas mają ogromnego farta i przez to na razie nie chcą pisać o teoriach spiskowych

  9. #9
    Ja jestem doswiadczonym graczem i uwazam, ze na Pokerstars jest ukryte wsparcie dla bigstackow w turniejach MTT. Naprawde jakie rzeczy zdarzaja sie
    gry gra sie przeciwko bigstackom to sie w pale nie miesci. Ja sobie juz wyrobilem taki nawyk, ze na poczatku nawalam ile wlezie zeby byc w czolowce bigstackow a potem to mi PS sprzyja i duzo coinflipow jest moich. Mam doswiadczenie w MTT okolo 3000 gier, przewaznie 3-33$

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    lei22 myślę że możesz zarabiać na tym że odkrywasz takie bugi na ps
    wystaw na allegro że możesz sprzedać buga na ps