Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Wątek: FullTilt

  1. #31
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wrocław(Gubin)
    Posty
    172
    kraks ja założyłem najpierw konto, a potem mail i niestety nie udało się, więc może spróbuj najpierw mailem

  2. #32
    witam, ja zarejestrowałem się i potem wysłałem maila i NIE przyznali mi;/ ktoś wie gdzie indziej można walcyć o rake?
    pozdrawiam

  3. #33
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Zalozylem konto na rakebackpros, przy pytaniu "Czy użyłeś kodu referencyjnego RAKEBACKPROS przy tworzeniu konta Full Tilt Poker?" zgodnie z instrukcja w FAQ zaznaczylem "NIE" i bez problemu przyznali mi 27% rb. Mysle ze kluczowa jest kwestia w jaki sposob bylo zakladane konto. Ja zakladalem bezposrednio ze strony FTP bez uzywania jakiegokolwiek kodu referencyjnego i bez zadnych promocyjnych korzysci finansowych typu darmowa kasa z pokerstrategy czy pokersavvy. Koledze odmowili rb wlasnie z powodu, iz zakladal konto przez pokersavvy i przez to nie ma juz mozliwosci otrzymywania rb od rakebackpros (aczkolwiek mozliwe ze da sie zalatwic rb od pokersavvy). Pozdrawiam

  4. #34
    Dołączył
    Sep 2009
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    116
    Witam, chcialbym sie dowiedziec w sprawie RAKEBACKU z FTP.
    Zakladałem konto na rakebackpros i napisali mi ze nei otrzymam od nich rakebacku, czy jest jakas inna mozliwosc otrzymania rakebacku??
    Zakladalem konto z FTP przez savvy ale sciagalem pliki ze storny glownej FTP ale wpisalem kod SAVVY.
    Prosze o pomoc, dzieki

  5. #35
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    moze sprobuj sie skontaktowac z SAVVY w sprawie rb skoro uzywales ich kodu referencyjnego. z tego co pamietam savvy ma w ofercie rb na ftp