Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35

Wątek: FullTilt

  1. #21
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    27%

  2. #22
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    153
    Czy ktos wie, dlaczego ostatnio na FTP nie odpowiadaja na emaile? Jest tak juz przynajmniej od tygodnia.

  3. #23
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Szczecinek
    Posty
    199
    Hejka mam prośbę. Mógłbyś mi podać osobę z którą mógłbym się skontaktować w sprawe rake. Byłbym bardzo wdzięczny Egon.

  4. #24
    Napisałem w 'kontakt' na www.rakebackpros.com i po 3 dniach miałem rakeback.

    Congratulations.

    We are delighted to inform you that you are now a RakeBackPros player
    and you will receive 27% rakeback on all your future play at Full Tilt
    Poker!

    We will pay you rakeback directly into your Full Tilt Poker account
    every Friday. The transfer that you will receive on Fridays will account
    for the rakeback you have accumulated the previous week, counting from
    Tuesday through Monday.

    Pozdrawiam

  5. #25
    Dołączył
    Sep 2009
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    116
    Czyli jedynym sposobem na Rake z FTP jest zarejestrowanie sie na tej stronie RakeBack Pros | Get Rake Back From The Pros! ?
    Bo gdzies czytalem ze trzeba tez napisac mail do supportu, czy moglby ktos to zweryfikowac, gdyz chcialbym otrzymywac rake z FTP i nie wiem ktora droga bedzie szybciej.
    Pozdrawiam

  6. #26
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Konto na ftp mam juz od dawna ale bez rb. Czy aby otrzymac rakeback powinienem pisac do supportu ftp czy poprostu zalozyc konto na RakeBack Pros | Get Rake Back From The Pros! i do nich napisac maila w sprawie rb? Jak ty robiles miras?

  7. #27
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    128
    zarejetruj sie na rakebackpros.com i napisz do nich maila .. gdzies do 2 dni przyznaja ci rake . Pozdrawiam i powodzenia zycze

  8. #28
    Dołączył
    Sep 2009
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    116
    Siema, zalogowalem se do rakeback pro i mi odpisali ze nie moge miec od nich raku, nie wie ktos jak inaczej zalatwic rake ??

  9. #29
    Nie pisałem do supportu tylko do Rakebackpros. Zalogowałem się dopiero jak przyznali. Działa fajnie. Codziennie widzisz aktualny stan.

  10. #30
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Chodzi mi tylko o to czy najpierw rejestrowac sie na rakebackpros czy najpierw pisac do nich maila zanim zaloze u nich konto?