Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33
  1. #1
    Witam moi drodzy pokerzyści mam pytanie jako mało doświadczona od 2 tygodniu gram na NL .01/.02 i z 10$ zrobiła w ciągu 2tygodni 60$ (rzadko gram 1h dziennie ) i tutaj moje pytanie kiedy mogę przeskoczyć na NL .05/.1 jak myślicie?

    Z góry dziękuje za odpowiedź :*

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Ja bym radzil najpierw na Nl5 w pozniej dopiero na nl10. Na kazdy limit mysle ze 20-30bi powinno ci starczyc. Dla jednych 20bi wystarczy innym potrzrbne bedzie 40bi to juz kwestia indywidualna kiedy czujesz sie pewnie.

  3. #3
    Na NL5 (blindy 0,02/0,05) dobrze mieć z 20-30 Buy In`ów (20-30 x $5). Myślę że nie grasz więcej niż 2 stołów jednocześnie, więc na NL5 dobrze by było przejść jak będziesz miała na koncie >$100.
    NL10 zasada ta sama, 20-30 x $10 czyli ponad $200.

    Chodzi o to że poker ma to do siebie, że przez kilka sesji zrobisz wszystko dobrze i przegrasz wszystko. Odpowiednie zabezpieczenie finansowe sprawi że będziesz mogła grać dalej.

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Ja proponuję bardziej konserwatywne podejście do BM, trzeba się uczyć od początku.
    50 buy-inów per level - wchodzę na limit
    spadam na 45 buy-inów - schodzę niżej.

    Sam tak gram na full ringach gdzie swingi są mniejsze i mam komfort psychiczny że strata 1bi mało dla mnie znaczy, czego nie mogą powiedzieć osoby które grają 20bi per level.

    NL5 -> 250$
    NL10 -> 500$
    NL25 -> 1250$

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Ile rozdań rozegrałaś?
    Na 0.05/0.10 masz tylko 6 buyinów, a to zdecydowanie za mało. Nawet na NL5 nie jest to zbyt bezpieczny bankroll. Jeśli jesteś wygrywającym graczem (na sporej próbce rozdań), to możesz spróbować zaatakować NL5, z zastrzeżeniem rzecz jasna, że po przegraniu paru BI schodzisz z powrotem na NL2. Ale to już zależy od tego, jak się będziesz z tym czuła, czy nie będziesz się bała zaangażować w duże pule, żeby zbyt wiele nie przegrać i czy wystarczy Ci samodyscypliny, żeby ewentualnie wrócić niżej zanim przegrasz wszystko. Zwykle najlepszym pomysłem jest jednak cierpliwe uzbieranie tych 20-30 BI na dane stawki.

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    14
    Jesli caly czas sie rozwijasz i chcesz isc do przodu to ja na spokojnie wchodzilbym juz na nl4/5. Na nl2 jest dzungla i nie ma sensu zbyt dlugo tam siedziec. Podwoisz sie na nl4/5 shotujesz na nl10. Stracisz troche bi obowiazkowo schodzisz nizej. Pytanie tylko czy jestes wytarczajaco dobra aby tak szybko przechodzic wyzej. Jesli caly czas sie szkolisz to na spokojnie dasz rade. Jaki masz bb/100?

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Jasne uczcie początkujących graczy grania underrolled oraz shotowania na wyższe stawki.

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    14
    no faktycznie zeby wejsc na nl4 i nl10 trzeba miec mega skilla i 1k$ rolla. Jesli naprawde ktos jest dobry to niech probuje ale jesli straci kilka bi to obowiazkowo wraca nizej

  9. #9
    Dzięki za odpowiedź zbiorę trochę więcej niż 100$ i spróbuje skoczyć wyżej

    Do tej pory rozegrałam ok. 5000 rozdań a BB/100 mam 45 nie wiem czy to dobry wynik czy zły ale tak mam

    Oczywiście możecie to swobodnie komentować nie obraże się a napewno będzie mi to bardzo przydatne

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    A czy ja powiedziałem że trzeba 1k$? Po prostu 50bi.