Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33
  1. #31
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    219
    faktycznie pełen buy in zwiększa zyski - z dzisiaj rana statsy --> http://komtel.com.pl/temp/pt2.jpg

    jednym słowem - ty :]
    Ostatnio edytowane przez Malroy ; 09-04-2010 o 08:52

  2. #32
    Dzięki wszystkim za odpowiedzi Teraz mam pytanie z innej beczki Może zabrzmi to głupio ale jak wy ogarniacie grę na kilku stołach jednocześnie? a dokładniej:

    - jakie stoły wybieracie? (fast, fast min 50BB?)
    - są jakieś programy do tego?
    - specjalne ustawienia?

    Czy poprostu skupienie i podzielna uwaga ?? Grając cały tydzień od czasu do czasu zgromadziłam ok. 160$ (jeden stolik nl 0.01/0.02, po 1,5h dziennie żeby studia nie straciły :P) i zamiast przejść na nl0.05/0.1 stwierdziłam że spróbuje gry na kilku stolikach jednocześnie... nie był to trafiony pomysł od razu zaliczyłam zjazd o jakieś 40$ i zastanawiam się gdzie tkwi mój błąd

  3. #33
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    To wymaga po prostu podzielnej uwagi + wsparcia oprogramowania. Rozumiem, że skoro tak dobrze Ci szło na jednym stoliku, to poza odpowiednim rozgrywaniem swoich układów skupiasz się równiez na budowaniu readów na przeciwników i korzystasz z tego mocno -> grając nagle 4 stoliki trudno jest to utrzymać. Pomocą mogą być programy typu pokertracker/holdem manager, które to budują bazę danych z historii twoich rozdań i na ich podstawie wyświetlają odpowiednie statystyki odnośnie graczy przy stole. Np jak często cbetują, jak szeroki jest zakres ich rąk i tak dalej. Pomocne jest również sprawdzanie replay ręki (jesli się przegapiło), w której był showdown i robienie potem notatek na graczy, którzy w tym rozdaniu uczestniczyli. W ten sposób zbudujesz trwałe ready na graczy o tym jak grają drawy, jak monstery, jak top pary a kiedy blefują itp. Fakt, że na nl2 pewnie co sesję gra się zupełnie z kimś innym i to zbieranie historii na graczy na nic się zda ale wyżej jest to na pewno pomocne.
    Poza tym jeśli grasz 1 stolik i tak jest Ci najlepiej to nie zmieniaj nic na siłę. Jeśli z kolei chcesz próbować nowych spraw, jak właśnie multitabling, to nie musisz od razu wyskakiwać z 4 stołami. Spróbuj najpierw gry na dwóch jednocześnie.