Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    witam,
    kto juz wie,ze na pewno tam bedzie jechac?
    i czy moze podaci info czy sie wkupuje czy jakas inna droga zamierza zdobyc pakiet?

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    59
    Ja jadę. Mam pakiet wygrany satelitami (cały koszt 3.30 Euro). Śmieszne jest to, że zanim zacząłem o ten wyjazd walczyć kupiłem sobie bilet powrotny z Warny .

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    No to się kurwa rozszalałeś!!!! graty!!!

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    9
    witam!
    podobnie jak stanislaw udalo sie juz dostac poprzez satelitki do zlotych piaskow. Powoli zaczynam juz rozgladac sie w temacie biletow, stanislaw ile bilet Cie kosztowal i skad wylot? po jakim czasie od wygrania dostales z Unibetu maila w ustaleniu ktorego dnia sie gra?
    pozdrawiam

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    59
    Nie dostałem żadnego maila (ale wpłyneły mi na konto Unibetu pieniażki na dojazd - 350 Euro). Z tego co sie orientuję, wszyscy maja zagwarantowane 5 dób hotelowych. W zwiazku z tym nie ma wyboru dnia (dotychczas były to 4 doby i trzeba było wybierać). Ja wykupilem bilet z Warszawy przez Sofie. Koszt około 800 zl (aero.pl). Dwudniowa zwłoka kosztowała mnie około 150 zł. Powrót juz bezpośrednio do Warszawy za 220 zł Norwegian. Tylko, czy to wszystko bedzie latało ?

  6. #6
    Witam,
    czy ktoś może wziął dwójkę i ma miejsce w pokoju?
    Chętnie podzielę koszty jeżeli ktoś jest zainteresowany to proszę o szybki kontakt na GG 2225251.
    Pozdrawiam,

  7. #7
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    ILe bylo wpisowe ?