Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    260
    Moja main gra sa Turbo SNG na srednich stawkach. Glownie HUSNG (2-tabujac), ale jak mam ochote nie za duzo myslec i "odpoczac" to gram 10man (10- do 12- tablujac). W celu niewypalania sie zdecydowalem sie dolozyc do tego turnieje MTT i jeden albo dwa dni w tygodniu poswiecic tylko im. I tu moje pytanie - ktore dni?

    BI na jakich chcialbym grac MTT to 10-50 rebuy / 20-100 freezout (shoty na 200 moga byc, wiec SM tez pasuje). MTT zamierzam grac nie turbo, tylko jakies z sensowna struktura, standard lub deep (wg mnie w sng turbo sie sprawdza, ale w mtt juz nie). Room nie ma znaczenia, nie przeszkadza mi zmienianie roomu, czy tez granie na paru na raz, choc preferowalbym OnGame i PS.

    Tak wiec, poprosze o opinie:
    Czy mam wybrac niedziele i grac wlasnie tzw. majorsy (i jezeli tak to ktore), czy moze jakis inny dzien tygodnia?
    Ile stolow na raz (moje preferencje wynikaja mam nadzieje z opisu mojej gry sng)?
    Lepiej turnieje majace po 200-300 osob, czy moze takie na 3k ludu?
    No i generalnie, gdzie wg Was lezy najwiecej value?

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    210
    tu jest fajny tourny planer
    Tourneyplaner

    imo lepiej grac w pn-pt kiedy fieldy sa duzo mniejsze, np na ftp masz fajne turnieje o 18 (109 freeze z ~300 os fieldem), o 19 jest 6max za 75, a o 21 freeze za 163 z 400-500 os fieldem ;p

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Najwięcej value jest oczywiście w niedziele, ale więcej czasu zajmie osiągnięcie lepszego wyniku, bo fieldy są ogromne więc wariancja jest większa. Na Twoim miejscu wybrałbym na pewno piątek (bo to prawie weekend) i np. poniedziałek lub środę (10R na PS o 22 ma najlepszą strukturę, w pon, śr, pt i niedzielę) Co do serwisu to nie ograniczałbym się do jednego softu, ja codziennie gram na PS: 109$ 45k gtd o 19, 20+1r+1a (bodajże 35k gtd teraz) o 20:15 turniej ze świetną strukturą i nie najtrudniejszym fieldem oraz daily 90k o 21 ze względu na ogromne akwarium na FTP najwięcej value jest w turniejach 26$ (42k gtd o 20, 33k KO o 21) i 75$ (22,5k gtd o 19 6max, 24k gtd o 22) ze względu na 'tokenowców'. Poza tym fieldy są mniejsze i payout structure jest bardziej 'ostra' niż na PS, mniej miejsc płatnych i na 1st przypada więcej kasy statystycznie niż na PS w podobnych fieldach.

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    25
    Ja mam jeszcze takie pytanko do grinderow MTT. Jak oceniacie poziom graczy w turniejach rozgrywanych o 22 i pozniej w stosunku do tego co jest w dzien/wieczorem? Ja gram glownie wlasnie w dzien lub wieczorem i wiem jak to mniej wiecej wyglada, ale w nocy prawie nigdy...

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Trochę więcej grinderów i więcej amerykanów - i nieco wyższy poziom (to znaczy wzrost z poziomu masy idiotów na bandę idiotów, więc nie przejmowałbym się za bardzo)

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    260
    Napisales, ze w dzien sa jeszcze lepsze gry i do tego moj dzien pracy to czasem jednak dzien a nie noc czyli powiedz od 13 kilka godzin.

    Tak wiec, ktore turnieje polecilbys w dzien? (bo nocne wypisales juz powyzej daily90k itd)

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    W dzień jest trochę susza. Rano są jakieś 33$ na PS a na FTP można znaleźć kilka 26$ z pulami 15k+. A ciekawsze to:

    FTP
    30 cubed 7:30am
    75$ 20k 8am
    Turbo Hundo 9am
    55$ 12,5k 10am
    75$ KO 17,5k 5pm
    109$ 23,5k 6pm

    PS: 10r 2pm
    109$ 3pm
    8r 4pm

    czasy polskie joł.

  8. #8
    niedziela z PS i FTP (maaasa ludzi) ale i sława i pieniądze. a inny dzień z iPoker.