Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 104
  1. #1
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Od 2 kwietnia rusza Tobet Puchar Polski PFPS, rozgrywki potrwają aż 10 miesięcy i zostaną rozegrane zarówno on-line jak i na żywo przy pokerowych stołach, a co najważniejsze będzie można wziąć udział w tych rozgrywkach bezpłatnie. Według założeń PFPS Puchar Polski i Mistrzostwa Polski mają w najbliższej przyszłości posłużyć również do wyłonienia w przyszłości i stworzenia Kadry Polski. Łączna pula nagród wyniesie 200 000 punktów rankingowych, wymiennych na 50 000 €, zwycięzca Wielkiego Finału otrzyma także puchar.

    Cykl: „Tobet Puchar Polski PFPS" składać się będzie z 3 faz:
    - I Faza „Eliminacje Online"
    - II Faza Eliminacji „Konferencje Regionalne" i „Satelity Online"
    - Wielki Finał w Warszawie w dniach 10-12 grudnia 2010

    W sumie wszędzie było napisane po trochu, więc posiedziałem parę godzin, zebrałem wszystko w jedną całość i napisałem obszerny artykuł, link do niego poniżej:

    2 kwietnia startuje “Tobet Puchar Polski PFPS” : pokerace.pl - mamy w dupie konwenanse

  2. #2
    Ciekawe co to za goscie specjalni bo strasznie ich duzo jak na cap 200 a zaproszen specjalnych 77. Celebryci czy znajomi?
    pzdr

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Nie wiem, mam nadzieje że będą to najlepsi Polscy gracze, paru Celebrytów też by nie zaszkodziło

  4. #4
    Mam pytanie czy Tobet robi jakieś promocje dla nowo rejestrujących się? Lub może szczególnie dla Polaków? Z góry dzięki za odpowiedź

  5. #5
    Każdy gracz może wziąć udział tylko jeden raz w Konferencji Regionalnej.
    Mam przez to rozumieć, że jeżeli np. wezmę udział w Gliwicach w Gdańsku czy gdziekolwiek indziej nie będę mógł się zakwalifikować?

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    2
    Cytat Zamieszczone przez Audrey.S88 Zobacz posta
    Mam pytanie czy Tobet robi jakieś promocje dla nowo rejestrujących się? Lub może szczególnie dla Polaków? Z góry dzięki za odpowiedź
    Tobet - Poker

  7. #7
    Mam pytanie jak zajme miejsce w 30 na tym turnieju na tobet to dostane jakies zaproszenie na tą konferencje w gliwicach ? I gdzie to sioe bedzie odbywać tak konferencja ?

  8. #8
    Kto się zakwalifikował do Krakowa ??

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    1
    Ja!

  10. #10
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zabrze
    Posty
    108
    A czy ktoś grał wczoraj turka w Kato??