Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 104
  1. #91
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    195
    w finale gralo okolo 70 osob. kazdy dostal na pierwszy jak i drugi dzien vouchery po 80zl na bar a do turnieju oprocz masy "gadżetow" Tobetowskich dodali 6 pakietow na Hesop`a i 2 pakiety na "superweekend" w Tallinie. Ot co.

  2. #92
    bosynurek Guest
    to faktycznienawet wiecej niz to 50 kafli eurasow

  3. #93
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    195
    ano. to tylko info dla zainteresowanych.

    Pozdro.

  4. #94
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    ,....
    Posty
    218
    fajnie. Gdzieś było że jedna osoba nie potwierdziła udziału z tych wszystkich kwalifikantów
    Dziękuje czuje się zaszczycony tym wyróżnieniem i

    wiecej nie wezme udziału w czymś co obecne PFPS (czy jak ich zwał) będzie organizować!

  5. #95
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    146
    no i co ? odbyla sie ta zenada ?

  6. #96
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    13
    lucart nic z tego to ja zostałem wyróżniony tym nieprzybyciem więc nie wiem o co chodzi....kurna nawet tu sie mijają z prawdą jak widać-też to gdzies czytałem....swoją drogą czekam na jakąś relacje z tego co nas ominęło

  7. #97
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    ,....
    Posty
    218
    Cytat Zamieszczone przez devilpath Zobacz posta
    lucart nic z tego to ja zostałem wyróżniony tym nieprzybyciem więc nie wiem o co chodzi....kurna nawet tu sie mijają z prawdą jak widać-też to gdzies czytałem....swoją drogą czekam na jakąś relacje z tego co nas ominęło
    to było nas 2ch

  8. #98
    bosynurek Guest
    albo trzech nawet razem ze mna

  9. #99
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Jedna osoba koniec kropka chyba prezes wie lepiej ile bo ma liste
    Co do pucharu no to nawet niezle ze dorzucili kilka wejsciowek, nie rozumiem ze 2000 euro mogli dac a wiecej nie? chyba tyle dostali z centrali nordic po tym jak skalkulowali rake polakow jaja jak berety reklamowac 50k, wycofac sie reklamujac ze nie moga dac nic ze wzgledu na ustawe i na koniec złamac jednak ustawe ale dac 20x mniej

  10. #100
    No a co, myślisz, że przyznali by otwarcie: "nie wyrobiliście wystarczająco rake'u polaczki, to dostaniecie kiszke a nie 50k Euro".
    Nie jestem zorientowany w temacie więc zapytam; Hey Poker też jest w tym Nordic że pojawiły się wejściówki na HESOP?