Strona 7 z 11 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 104
  1. #61
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    25

    Już niedługo Wielki Finał Tobet Pucharu Polski PFPS. Jeśli jeszcze nie zapewniłeś sobie w nim miejsca, dajemy Ci dodatkową szansę aby walczyć o główną wygraną. Dla wszystkich obdarzonych poczuciem humoru, szczyptą kreatywności oraz niesztampowym postrzeganiem rzeczywistości ogłaszamy konkurs na "Najzabawniejszy pokerowy demotywator".

    Przez najbliższe 10 dni czekamy na zgłoszenia, następnie grafiki zostaną zaprezentowane na FunPage’u Tobet.com na Facebook’u. Zwycięzkie prace wyłoni największa liczba oddanych głosów („Lubię to”) w dniu 25.11.2010.

    Do wygrania następujące nagrody:
    Miejsce 1: Udział w Wielkim Fianle Tobet Pucharu Polski PFPS
    Miejsca 2 – 10: Bilety do Turnieju Kwalifikacyjnego 28.11.2010
    Miejsca 11 – 20: Koszulki „TOBET”


    Więcej informacji na stronie Tobetcup.com.

  2. #62
    Kiedy odbywa się finał miesiąca dla ludzi z FT Tobetów live?

  3. #63
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    25
    Najbliższy finał miesiąca obędzie się Nd 28/11/2010 18:00 CET

  4. #64
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    25
    Dzisiaj ostatni dzień nadsyłania prac konkursowych "Najzabawniejszy pokerowy demotywator”. Na grafiki czekamy do 00:00!

  5. #65
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    25
    Konkurs "Najzabawniejszy pokerowy demotywator" głosowanie
    Nadesłane "pokerowe demotywatory" są już dostępne w galerii na FunPage Tobet.com. Zapraszamy serdecznie do oddawania głosów na najlepsze prace konkursowe poprzez opcję "Lubię to" dostępną przy każdej z grafik.
    Zwycięzców wyłonimy w dniu 25.11 o godzinie 24:00.

  6. #66
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    ,....
    Posty
    218
    jest gdzieś info o blindach i stacku w finale?

  7. #67
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    25
    Wstępne informacje zostały podane na naszej stronie: Wielki Finał Tobet Pucharu Polski PFPS oraz stronie PFPS: link
    Ostatnio edytowane przez Tobet ; 18-11-2010 o 16:07

  8. #68
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    ,....
    Posty
    218
    thx.

    mój brat wygrał satke a ja chciałbym sobie direkta zrobić kiedy bedą wysylabe jakieś emaile ze szczegółowymi danymi do zwycieżców satek i mozliwościa wyboru dnia gry?

  9. #69
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    13
    jedzie może ktoś na finał ze Śląska?

  10. #70
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Wygrałem kwalifikacje we Wrocławiu i miałem jechać na finał, ale widzę że finał to jedna wielka lipa

    Tobet Puchar Polski - Znikająca pula nagród | Poker News | PokerTexas.pl

    koszty pobytu to 500zł i mam walczyć w turnieju na 100-200 osób o główną nagrodę 4000zł?

    Ja rozumiem, że mogą być problemy prawne związane z ustawą hazardową...ale o tym wiedzieliście od samego początku

    Skoro możecie przyznać pakiet za 1 000 euro na wybrany turniej, to czemu nie możecie przyznać pakietu za 10 000 euro

    ...albo zorganizować finał online na platformie Tobet

    Bo to co robicie to jest skandal - jakieś nagrody, jakieś bonusy?!

    Dzięki...wole pojechać na HESOP do Harrachova