Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39

Wątek: Everest

  1. #1
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Warsaw
    Posty
    45
    1. Czy będzie subforum dotyczące Everestu?

    2. Na everescie mielismy update softu. Pojawiła się opcja 'weryfikacji konta', która umożliwiać ma bezproblemowe i szybkie cashouty. Kiedy chcemy zweryfikować konto jestesmy przekierowywani na stronę, która wymaga od nas przesłania szeregu dokumentów w tym:
    Front & back of Credit Cards
    Credit Card statements
    Pomijam to, że nie posiadam karty kredytowej to chyba nie wysłałbym nikomu jej skanów.
    Co jeśli m.in. z uwagi na brak kart kredytowych nie mogę zweryfikować konta? Czy to wydłuża czas oczekiwania na cashout czy w jakiś dyktatorski sposób blokuje go?

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    131
    1.Pewnie jak miało by być sub forum to już by było. Pewnie nie zapłacili za reklamę , ale to tylko domysły.
    2. Możesz przecież wypłacać na Moneybookers.com - Send Money - Receive Money - Online Payments - Money Transfers , operacja trwa 2-3 dni.

  3. #3
    Czy ktoś może z forumowiczów był na któryś turniejach EPEC Live ? Jak tam jest? Są prawdziwi krupierzy ? Z góry dzieki za info

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    12
    Podbijam Też się wybierasz w sobotę na turniej w Warszawie?

    ps. mogliby już wysłać jakieś info odnośnie miejsca rozegrania/godziny. Niektórzy jadą z poza Warszawy i wypadałoby raczej zaplanować już jakiś dojazd, powrót...

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    100
    Jest jak najbardziej w porządku. Są prawdziwy krupierzy i prawdziwe badbeaty a info pewnie już dziś dostaliście, a jak nie, to maksymalnie jutro dostaniecie maila. Pzdr.

  6. #6
    No właśnie się zastanawiam bo mieszkam 500km od Warszawy a pierwszy raz udało mi sie załapać do turnieju live. Jak byście byli tak dobrzy to proszę o odpowiedź na kilka pytań:

    1. Jak długo trwa turniej wiem że trzeba być o 12.30 ale koło ilu godzin trwał w Krakowie lub Katowicach?
    2. Czy jest jakaś szansa na zwrócenie się do Everest poker o zwrot kosztów przejazdu, mam te 30zł na bilet ale tak pytam?
    3. Podobno wszystkie osoby zakwalifikowane dostają jakieś upominki, powie ktoś jak było i co dostał w Krakowie i Katowicach?

    Wiem, że może nie których będą śmieszyć te pytania ale ja nie gram zawodowo a dla "rozrywki" i to by mi bardzo pomogło w podjęciu decyzji czy się wybrać czy nie

    Z góry wszystkim dziękuje

  7. #7
    1. Trwa około 8-9 h z przerwami, no ale jak przyjdzie tyle osób ile powinno, to może potrwać dłużej.
    2. Nie ma
    3. Koszulki

  8. #8
    Jutro o 12 nastąpią 2min ciszy za ofiary tragedii, wydaje mi się że turniej powinien zostać przełożony!!! Miejmy szacunek dla ofiar !

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    70
    Z innej beczki, ale rzecz jasna dotyczy EVP.

    Czy ktoś używa PT3 i HUDa na EVP? Od aktualizacji softu EVP mam problem z HUDem (pomijam już to, że strasznie muli ten soft), który działa sobie "jak chce". Dane z HUDa albo się pojawiają, albo nie. Jeżeli się pojawiają, to nie aktualizują się na bieżąco (albo jakieś dziwne staty mi się pokazują typu: VPIP=0, PFR=15). Ktoś wie, o co tu może chodzić?

    Jeszcze zauważyłem dziwną prawidłowość, że jak mam odpalonego PT3 i włączam IE, to przeglądarka uruchamia się dopiero jak wyłączę PT3. Do tego czasu wisi ze statusem "nie odpowiada".

  10. #10
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Warsaw
    Posty
    45
    Ja na EVP od czasu akualizacji softu mialem problem z wygranymi i rake tzn. PT3 podawał mi, że zapłaciłem rake o około 3-4 razy większy niż rzeczywisty oraz że przegrałem 60 BI będąc breakeven. Wczoraj, po nowym patchu PT3 wydaje mi się, że problem zniknął. sprawdz aktualizację