Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39

Wątek: Everest

  1. #31
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    nie

  2. #32
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    czy po wplacie z netka, zeby wyplacic ta sama droga trzeba sie weryfikowac ?

  3. #33
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Musiałem tylko przy większej wypłacie.

  4. #34
    hej,
    dostałem ostatnio maila z ofertą bonusa 300$ za wyrobione SP (wiecie jak to działa). czy w dzisiejszych czasach warto z niego skorzystać czy raczej nie pchać się z kasą w obawie zamknięcia/zamrożenia kont z kasą Polaków. jak sądzicie, co będzie z everkiem w najbliższym czasie??
    pozdr!!

  5. #35
    Cytat Zamieszczone przez PRZEMO600 Zobacz posta
    nie pchać się z kasą w obawie zamknięcia/zamrożenia kont z kasą Polaków.
    Prawdopodobieństwo takiego zdarzenia jest mniej więcej na poziomie prawdopodobieństwa zdarzenia się "czarnego piątku" czyli ogólnie rzecz biorąc zajebiście małe. Nie mniej nie radzę po prostu trzymać większej ilości kapuchy na jakimkolwiek roomie czy MB/NET ( tak just in case ). Co do samego Everka to jak dla mnie jak na tzw. "krzaczora" jest to wyjątkowo uczciwy i nie walący w chuja room.

  6. #36
    Dostałem maila od Everest'a, że zmieniają oprogramowanie i muszę ściągnąć nową wersję (pewnie chodzi o to połączenie z którąś z sieci), z tym że najpierw muszę się zalogować i potwierdzić swoje dane. Niestety przy każdej próbie logowania wyskakuje błąd. Próbował już ktoś może tego?

  7. #37
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    264
    Everest przeszedł do sieci Ipoker

  8. #38
    Niestety u mnie problem nie zniknął. Przy każdej próbie logowania wywala mi errora. Już nawet skorzystałem z opcji "przypomnij hasło" ale żaden mail nie przyszedł. Chyba zostaje napisać do supportu. Dobrze, że coś mnie tknęło niedawno i te parę $$ wyciągnąć zdążyłem.

  9. #39
    Gra ktoś na Evereście jeszcze?
    Po ogarnięciu formata zainstalowałem soft raz jeszcze i jest ok poza jednym małym mykiem. Przy każdej aktualizacji softu nowe pliki wywala mi na pulpit zamiast normalnie do katalogu z zainstalowanym oprogramowaniem. Jak je przenoszę to i tak przy następnym odpaleniu proces się powtarza. Niby nic wielkiego ale po co robić burdel na pulpicie Spotkał się ktoś z was z czymś takim?