Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 39

Wątek: Everest

  1. #11
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    70
    Właśnie po aktualizacji z 12.04 to HUD zupełnie mi zniknął, a staty to również nieźle mi się poprzewracały za sprawą przedostatniej wersji beta (np. na NL25 importowana wielkość puli z rozdania wynosiła 11k$ ).
    Teraz ściągam najnowszą wersję (z wczoraj, 14.04 - 3.06) i dam znać, czy coś się zmieniło na lepsze.

  2. #12
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    70
    Udało mi się w końcu przetestować nową wersję PT3.
    Wersja 3.06.2 z 16.04.2010 w pełni współpracuje z Everestem. Nie ma żadnych błędów, statystyki są zliczane na bieżąco, wszystkie niedoskonałości poprzednich wersji zostały poprawione.

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    109
    Napisz czy faktycznie z tego korzystasz ?

  4. #14
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    276
    To świetna wiadomość: Everest Poker uzyskała zgodę władz francuskich do wprowadzenia EverestPoker.fr w tym tygodniu!
    . W międzyczasie, po nowe ustawodawstwo francuskie, pragniemy poinformować, że gry w pokera na prawdziwe pieniądze są tymczasowo niedostępne na Everest.
    Z opublikowaniem rozporządzenia (prawdopodobnie środa) można zarejestrować się i grać na francuskiej stronie EverestPoker.fr i dołącz do największej społeczności graczy we Francji, z wielu promocji i turniejów z gwarantowaną cenę.

    W tym czasie można kontynuować gry za darmo na Everest.

    A très vite sur Everest Poker, Bardzo szybko na Everest Poker

    L'équipe Everest Poker France Everest Poker Team France


    Koniec everesta jak francuzi znikna....

  5. #15
    Czy uzywa ktos oprogramowania Everest pod 64bitowym Windows 7? A jesli tak to czy ma problemy z wydajnoscia?
    Ja po wymianie laptopa mam wlasnie problem z wieszajacym sie softem i jedynym powodem jaki przychodzi mi do glowy jest wlasnie przesiadka z win 32bit na win 64bit.

  6. #16
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    259
    doszly mnie sluchy ze everest znowu organizuje mistrzostwa. wie ktos cos o tym ??

  7. #17
    Cytat Zamieszczone przez bakubayor Zobacz posta
    doszly mnie sluchy ze everest znowu organizuje mistrzostwa. wie ktos cos o tym ??

    Mistrzostwa Polski

    Mam tylko nadzieje ze zmienia lokalizacje bo do golebiewskiego ochrona nas moze nie wpuscic po ostatnich

  8. #18
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    259
    hehehe ubierzemy sie ladnie to moze nas nie poznaja

  9. #19
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    12
    Cytat Zamieszczone przez bakubayor Zobacz posta
    doszly mnie sluchy ze everest znowu organizuje mistrzostwa. wie ktos cos o tym ??
    Tak, mnie właśnie doszły... kiedy otrzymałem newsletter 8 października o godzinie 21:45 tylko po to, żeby dowiedzieć się, że mistrzostwa są w toku a turniej w Gdańsku jest dziś, 9 października.
    Nie ma to jak info w samą porę.

    Pomijam fakt, że aby uruchomić Everesta trzeba mieć na kompie zainstalowaną jedyną i niepowtarzalną, przewspaniałą przeglądarkę - Internet Explorer!

  10. #20
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    Czy w ostatnich edycjach MPEP mozna bylo przekazac komus wygrana wejsciowke?