Strona 13 z 16 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 153

Wątek: Nba

  1. #121
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    Dokładnie tak. Ja osobiscie po kilku takich gwizdkach bał bym się ostrzej wejść czy cokolwiek. Racja - bardzo europejsko sędziowali, NBA to NBA. A tak btw... gra ktoś gdzieś w wawie? Cierpię na głód koszykówkowy Za czasów liceum mecze w niby lidze szkolnej tydzien, treningi co dwa, granie w ogóle z kumplami codziennie...ehh to były czasy...

  2. #122
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    no i są pierwsze plotki transferowe jeszcze przed draftem, LBJ do Chicago , razem z Gortatem i Pietrusem (chca ich wymienic za Denga), mogło by być ciekawie

  3. #123
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    No to ja gdzies czytałem, że Gortat z Nelsonem do NO, a Paul do Orlando

  4. #124
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Cytat Zamieszczone przez soobol Zobacz posta
    no i są pierwsze plotki transferowe jeszcze przed draftem, LBJ do Chicago , razem z Gortatem i Pietrusem (chca ich wymienic za Denga), mogło by być ciekawie
    pierwsze plotki to byly juz w styczniu

  5. #125
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    LBJ , Bosh , Wade w CHI, i ekipa z potencjałem jak za MJ-a

  6. #126
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Bosh sie oficjalnie wypowiedzial, ze nie pojdzie na uklad w ktorym bedzie nr 2. Chce byc filarem druzyny a nie pomocnikiem.

  7. #127
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    Też o tym słyszałem, dlatego zdziwiła mnie ta informacja że mieli by grać razem. Na nba.com jest kawałek wczorajszego studiai powiedzieli że może być tak że LBJ zostaje, Bosh w Chicacho, Joe Johnson na 100% się nie przenosi, to pewnie i Wade zostanie.

  8. #128
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Juz Powoli sytuacja sie wyjasnia. http://www.nba.com/video/channels/nb...are_sound.nba/ Mysle że to świadczy o tym, że trafi do NY jakaś kolejna duża gwiazda.
    http://www.nba.com/video/channels/nb...are_sound.nba/

  9. #129
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Bosh i Wade w Miami

  10. #130
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    na nba.com z uporem podają że LBJ dołączy do nich i zrobią Dream Team, osobiście uważam że trafi do NY lub Mavericks