Strona 12 z 16 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 153

Wątek: Nba

  1. #111
    ROTFL!
    Ta plota to już że tak powien klasyk - wszyscy się z niej śmieją obecnie.

  2. #112
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    no to LA po raz drugi, z final 2 , byłem za nimi, zasłużyli, finałach byli lepsi i ładnie gonili w 3 kwarcie w ostatnim meczu

  3. #113
    Jedna z lepszych serii finalowych ostatnich lat. Naprawde dobre mecze, wyrownane druzyny a zadecydowaly tak naprawde trojka artesta i zbiórka gasola.Piekna pogon LAL w 7-mym meczu.
    Kobe nauczyl sie grac bardziej zespolowo imho i to procentuje dla LAL. Celtics grats za podejecie walki a LAL za mistrzostwo. Kobemu brakuje 1 tytulu do MJ-a a Jackson jako trener ma juz hhmmm 11 tytulow! ciekawe prawda?

    Teraz sezon ogorkowy i czas na transfery.
    Co zrobi Lebron?
    Co zrobi BOSH?
    Wade?

    Ajjj bedzie sie dzialo

  4. #114
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    0
    finały zajebiste były.
    Lebron do Nowego Jorku, Wade nie mam pojecia

  5. #115
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Wade Chicago

  6. #116
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Wade zostaje, Bosh idzie do Miami, Lebron do Chicago pójdzie.

  7. #117
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Cytat Zamieszczone przez Barry Zobacz posta
    Lebron do Chicago pójdzie.
    Bez szans. Nawet jak by miał rewelacyjen wyniki, bedzie zawsze tym drugim. Jedyne miejsce gdzie nie pójdzie

  8. #118
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    Ja właśnie kończę oglądać mecz nr 3. Jedno bardzo mnie wkurwia - sędziowie, popełniają masę błędów...

  9. #119
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    Mam nadzeje ze Wade zostanie w mojej ulubionej ekipie , LeBron do NY to nie wiem, słyszałem o tym że ma iść do NY ale nie wiem, mimo tego że miałby się mierzyć z legendą MJ to w CHI chętnie bym go zobaczył. Może być ciekawie, no i zastanawiam się czy puszczą gdzieś Gortata bo jemu już jego sytuacja w ORL wyraźnie nie odpowiada

    A jakieś typy na draft??
    Ostatnio edytowane przez soobol ; 20-06-2010 o 21:52

  10. #120
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Co do sędziowania, to pierwszy raz od momentu gdy oglądam NBA (a trwa to już 20 lat) sędziowie wyraźnie przeszkadzali. Mnóstwo pomyłek, dużo "aptekarskich" fauli typu ruchoma zasłona, wyraźne forowanie zawodnika broniącego w przypadku szarż. Chwilami wydawało mi się że to europejscy sędziowie.

    Sting