Strona 9 z 18 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 173

Wątek: Updejt forum

  1. #81
    W starym wyglądzie jak się kliknęło Nowe Posty to była godzina ostatniego posta w każdym wątku a w nowym gdy klikniemy Co Nowego przy ostatnim poście w każdym wątku jest tylko Dzisiaj/Wczoraj/.... Można by dodać godzinę.

  2. #82
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    @Bocian
    Mam Firefoksa 3.6.3 z Adblockiem i wszystko śmiga.
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 03-04-2010 o 10:57

  3. #83
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    Cytat Zamieszczone przez Kane1910 Zobacz posta
    W starym wyglądzie jak się kliknęło Nowe Posty to była godzina ostatniego posta w każdym wątku a w nowym gdy klikniemy Co Nowego przy ostatnim poście w każdym wątku jest tylko Dzisiaj/Wczoraj/.... Można by dodać godzinę.
    ja mam godziny wszędzie podane

  4. #84
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Cytat Zamieszczone przez Kane1910 Zobacz posta
    W starym wyglądzie jak się kliknęło Nowe Posty to była godzina ostatniego posta w każdym wątku a w nowym gdy klikniemy Co Nowego przy ostatnim poście w każdym wątku jest tylko Dzisiaj/Wczoraj/.... Można by dodać godzinę.

    kilka stron wczesniej o tym pisalem i tez tego nie mam

  5. #85
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    116
    przyszły dzieci do szkoły, a tu wszystkie ściany pomalowane na biało i pozamieniane numery sal. no i jak im ma się to podobać ?

  6. #86
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Bocian, wylacz na chwile adblocka i daj znac czy dalej jest tak samo, mozliwe ze za duzo wycinasz adblockiem.

  7. #87
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Do dupy No ale trzeba będzie się przyzwyczaić, nie ma rady. Pytanie po co, ale

    Z konkretów: zwiń pokerroomy, niech nie straszą wielkimi bannerami. Do tego w tej "starej" skórce (jedynie w tym da się teraz forum oglądać) nicki mają jakoś niedopasowaną czcionkę.

    Ale maksymalnym przegięciem jest niepodkreślanie linków! Wcześniej było wiadomo, że dany kawałek tekstu to link, teraz muszę najeżdżać na każdy podejrzany kawałek tekstu - a nuż da się w to kliknąć? Paranoja.

    EDIT: Używam Opery 10.50.

  8. #88
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    ja też mam mega problem z przyzwyczajeniem się...

    wcześniej odświeżałem stronę z 30 razy dziennie, teraz może z 2 i i tak mam problem żeby się połapać jakoś...

    no ale z działem bocznica to dam sobie radę więc pewnie kwestia przyzwyczajenia

  9. #89
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    181
    mi się nowa skórka bardzo podoba - wszystko czytelne itp. tylko ten problem z linkami o którym pisał tapczan jest do naprawienia i będzie super

  10. #90
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    133
    źle wyświetla pod najnowszą wersją opery(pod Chrome ok)