Strona 10 z 18 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 173

Wątek: Updejt forum

  1. #91
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    mi brakuje opcji 'pokaz pierwszy nieprzeczytany post', ale moze to sie jakos ustawia

  2. #92
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Mam wrażenie, że hipopotam piszczka w nowej wersji forum jest jeszcze bardziej wkur....... niż w poprzedniej

  3. #93
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    mi brakuje opcji 'pokaz pierwszy nieprzeczytany post', ale moze to sie jakos ustawia
    w tym samym miejscu co wcześniej tylko że takie białe pole. Białą czcionką napisane i dlatego nie widać.

  4. #94
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    368
    Cytujac klasyka: ´Ja tu widze niezly burdel, siostry´. To na pierwszy rzut oka . Doli, ile dajesz czasu wiernym uzytkownikom na dostosowanie sie i czyprzewidujesz powrot do starego layoutu? Wiesz, ze lepsze jest wrogiem dobrego? :P

  5. #95
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    w sumie to ja się chyba jednak cieszę...

    wcześniej pewnie z 1-2h dziennie gdzieś tam bezużytecznie skakałem po forum...
    teraz wytrzymuję może z 3min max

  6. #96
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Cytat Zamieszczone przez Mosznik Zobacz posta
    w tym samym miejscu co wcześniej tylko że takie białe pole. Białą czcionką napisane i dlatego nie widać.
    a to spoko, to ja juz nic wiecej nie potrzebuje (choc mam nadzieje, ze zmienicice kolor czcionki). Reszta zmian jest praktycznie dla mnie niezauwazalna, oprocz kolorow.

  7. #97
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    z "przytulnego", społeczościowego, mało komercyjnego forum zrobił się wielki potwór

    szkoda, bo mimo ze ostatnio glownie i tak siedze na TLPoker, to forum zawsze darzylem sentymentem, bo przeciez tu wszyscy zaczynalismy.
    ostatnio jeszcze przegladalem czasami watki w internecie, czy ogolne, teraz prawdopodobnie podlinkuje sobie pod skroty w operze tylko dzial bocznica

    szkoda bo forum stracilo to cos, ale tez nie ma co sie dziwic Doliemu, walka o klienta staje sie coraz wieksza i komercjalizacja nieunikniona byla

  8. #98
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    93
    Mi się nowy wygląd bardzo podoba, tylko loga roomów mogły by być o połową mniejsze bo walą po oczach i wyglądają niefajnie.

  9. #99
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Cytat Zamieszczone przez Doli Zobacz posta
    Bocian, wylacz na chwile adblocka i daj znac czy dalej jest tak samo, mozliwe ze za duzo wycinasz adblockiem.
    Tak, to kwestia adblocka była, jakieś miałem agresywne definicje, teraz już ok.

    Anyway, forum jest jednak zbyt mało kompaktowe, może udałoby Ci się popracować na layoutem, aby tekst postów zajmował większą powierzchnię forum niż obecnie? Nowy layout wydaje się bardzo rozwlekły i za dużo miejsca zajmują w nim rzeczy z punktu widzenia forumowiczów nieistotne.

    pzdr

  10. #100
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Strona startowa jest zdecydowanie zbyt rozwlekła.