Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    156
    Boss Media $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 4 players
    The Official 2+2 Hand Converter Powered By DeucesCracked.com

    SB: $17.08
    Hero (BB): $8.97
    CO: $5.46
    BTN: $13.74

    Pre Flop: ($0.15) Hero is BB with
    1 fold, BTN calls $0.10, SB calls $0.05, Hero raises to $0.60, BTN calls $0.50, 1 fold

    Flop: ($1.30) (2 players)
    Hero bets $1.30, BTN calls $1.30

    Turn: ($3.90) (2 players)
    Hero bets $3.00, BTN calls $3

    River: ($9.90) (2 players)
    Hero checks, BTN bets $4.95, Hero ?????

    villain unknown.

    co na river? c/f? b/f? c/c?

    i jak w ogle rozegranie reki? moze powiniennem dla pot control zaczekac turn?

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    353
    Ja generalnie rozegrałbym to tak samo, chociaż nie wiem czy dobrze No może na flopie betowałbym trochę mniej, jakieś $1.
    Wydaje mi się, że musimy tu betować turn, mamy overparę i nie chcemy dawać mu darmowej karty.
    Na riverze bet IMO nie ma sensu, nie widzę z czym gorszym może się nam tu wypłacić, więc check is good. Pytanie czy po jego becie gramy fold czy check. Ja przy tych oddsach jakie mi daje na pewno tutaj calluje, a potem się denerwuję jak trafię na slowplayowany kolor.

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    156
    a czy on tu betuje gorsze rece ? np TP?

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    353
    Villain uknown także ciężko powiedzieć czy betuje tu gorsze ręce, teoretycznie nie powinien, ale biorąc pod uwagę, że to NL10 część graczy na pewno będzie tu betowała TP czy nawet inną parę.
    Jednak bardziej bym tu liczył na wyłapanie bluffów z chybionym FD lub FD+jakaś para. Wystarczy, że wygramy tylko 1 na 3, więc call jest gdzieś na granicy opłacalności IMO. Fold również wydaje się tu być poprawny i nie mam z tym problemów. Na takim boardzie bije nas mnóstwo układów i nasz overpara może dość często okazać się niewystarczająca....