Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    1 - kto glupiej zagral ?

    villain 7/7, mniej niz 30 rozdan, w kazdym badz razie po 3becie oop stawiam na JJ+, AK, wiec: oddsy 2:1, ogladamy flopa i myslimy.
    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.25(BB) Replayer
    BB ($25.35)
    ($28.47)
    UTG ($17.10)
    UTG+1 ($28.75)
    UTG+2 ($9.42)
    MP1 ($40.32)
    Hero ($46.36)

    Dealt to Hero

    fold, fold, UTG+1 raises to $0.75, fold, fold, Hero calls $0.75, BB raises to $3, fold, Hero calls $2.25

    FLOP ($6.75)

    BB bets $3.25, Hero raises to $22, BB raises to $22.35 (AI), Hero calls $0.35

    * tak sie smieje teraz ze jakbym dal te .35 wiecej to by pewnie spasowal bo by nie mogl liczyc na FE

    2
    SB 53/24/2.4 po 70 rozdaniach, dbet 3/10 razy
    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.25(BB) Replayer
    SB ($22.92)
    BB ($25)
    UTG ($22.82)
    UTG+1 ($32.84)
    UTG+2 ($26.46)
    Hero ($26.79)
    MP2 ($25)
    CO ($9.30)
    BTN ($36.50)

    Dealt to Hero

    fold, UTG+1 calls $0.25, fold, Hero raises to $1.25, fold, CO calls $1.25, fold, SB calls $1.15, fold, fold

    FLOP ($4.25)

    SB bets $4.25, Hero calls $4.25, CO folds

    TURN ($12.75)

    SB checks, Hero bets $6, SB folds

    flop ?? shove ? raise do ilu ? call ? i co powinnismy chciec osiagnac - mam spory problem z okreslaniem range'u z takich statow. shove- flipy z setami, moze sie KK+ skusi. raise - moze gorsze drawy scalluja i sie pomysli pozniej. call - sam nie wiem o co mi chodzilo.
    as played turn - myslalem ze chociaz tyle zaplaci jesli mial jakis slabszy draw. jakies inne linie ?

    3
    utg po 20 rekach 89/11, limp-call 100%, min dbet 100%, fold dbet2raise 0%


    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.25(BB) Replayer
    SB ($25)
    BB ($25)
    UTG ($14.74)
    UTG+1 ($24.75)
    Hero ($25)
    MP1 ($17.25)
    CO ($25)
    BTN ($25.25)

    Dealt to Hero

    UTG calls $0.25, fold, Hero raises to $1.25, fold, fold, fold, fold, fold, UTG calls $1

    FLOP ($2.85)

    UTG bets $0.25, Hero raises to $2, UTG raises to $3.75, Hero calls $1.75

    TURN ($10.35)

    UTG bets $0.25, Hero calls $0.25

    RIVER ($10.85)

    UTG bets $0.25, Hero raises to $6, UTG folds

    po tym jak zraise'owal flop juz sie chcialem zegnac z reka, ale popatrzylem na te 89% i scallowalem, na turnie 1/40 dorzucam zeby sobie zobaczyc ta 4ke na showdownie, ale dostaje prezent.

    pytanie czy jakiekolwiek myslenie o betsize'ach w przypadku takich retardow ma sens ? sensu czy nie lepiej pobic np do 2$ bo to sa 2 puszki koli a nie cwierc funciak z serem ?

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    307
    1.
    W ogóle o co tu chodzi z tym preflop? przecież to jest easy fold gdziekolwiek.
    Poza tym post nie wiem dlaczego raise. Wyrzucimy tylko rękę AK, co zresztą możemy łatwo zrobić floatując na turn. Reszta nas sprawdza.
    Jeśli już callujemy pre to ja tu robię call flop (fajne implied oddsy) i sprawdzam co się dzieje na turn.
    2.
    Też raisa preflop nie rozumiem.. Jeśli byłoby to jakieś CO albo Button to ok ale tutaj.. Jestem co najwyżej za call.
    Post to checkuje turn i betuje/raisuje river. Na river może spaść kier który może zrobi mu jakiś kolor a jeśli nie to akcja i tak jest zatrzymana na turnie.
    3.
    Ja tu bym zrobił mimo wszystko call na flopie do kontroli puli. Bo on tam nie ma żadnego drawa więc łatwo będzie tym bardziej z pozycją o grę. Potem patrzę jak się akcja rozwinie.

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    1. fold pre, as played call flop -> jak wrzucasz stack to miej chociaż lepszy ten draw... ja się z tym nie stackuję, ale z Ts7s/TsJs już tak.

    2. raise pre jest do przyjęcia o ile gramy z donkiem, ja raisuję flopa Tak do 13$, z intencją stackowania się ofc

    3. ja folduję pre - ale wiem że niektórzy grają AJo. Po flopie calluję tylko.

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    1. fold do OR, to do 3beta
    Cytat Zamieszczone przez mordivgor Zobacz posta
    2.
    Też raisa preflop nie rozumiem.. Jeśli byłoby to jakieś CO albo Button to ok ale tutaj.. Jestem co najwyżej za call.
    Post to checkuje turn i betuje/raisuje river. Na river może spaść kier który może zrobi mu jakiś kolor a jeśli nie to akcja i tak jest zatrzymana na turnie.
    raise ok, jak nie chcesz to wyrzuc bo limp z mp to tragedia

    raise flop, as played bet turn. check na turnie to nastepny dramat. Akcja zatrzymana? How come
    3.
    Ja tu bym zrobił mimo wszystko call na flopie do kontroli puli. Bo on tam nie ma żadnego drawa więc łatwo będzie tym bardziej z pozycją o grę. Potem patrzę jak się akcja rozwinie.
    na flopie gram identycznie, raise turn

    potraktuj te debilne bety jako check

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    307
    Dzięki królewicz, ciągle się uczę