Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 49
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    w koncu zostal potwierdzony takze mam zaszczyt oglosic kolejny ogolnokrajowy turniej live
    ponizej ogolne informacje ktore oczywiscie moga ulec zmianie
    jak zwykle bede korzystal z pomocy tych osob na ktore zawsze mozna liczyc przy tego typu przedsiewzieciach
    mam nadzieje ze wypali tak jak w czestochowie a liczba graczy sie zwiekszy

    KIELCE OPEN 2006


    1. Turniej odbędzie się w dniu 26 marca w Kielcach w „Klubie 98” przy Placu Wolności 1.
    2. Godzina rozpoczęcia to 11:00 lokal będzie otwarty od 10:00.
    3. Wpisowe do turnieju wyniesie 115 zl ( 100 do puli turnieju +10 kupon do wybrania w barze + 5 na koszty organizacyjne).
    4. W trakcie turnieju będzie można dokonac jednego rebuy’a oraz add-on’a.
    5. Rebuy jest możliwy gdy gracz ma początkową lub mniejszą ilość żetonów niż na starcie. Można go dokonać w trakcie początkowych 90min gry. W każdym rozdaniu(nawet po ostatnim w fazie rebuy) można dokonać rebuya. Należy jednak pamiętać że po wzięciu rebuya i przegraniu wszystkich żetonów przed możliwością dokonania Add-ona odpada się automatycznie z gry
    6. Add-on’a będzie można dokonać po 90min gry.
    7. Koszt rebuy’a i add-on’a jest ten sam:100zl.
    8. Ilość żetonów na starcie turnieju:2000. Rebuy 2000, add-on 2500.
    9. Lokal jest w stanie pomieścić 100 graczy także ta liczba uważana jest za maksymalną. Optymalna ilośc graczy to ok.80 i taka jest też przewidywana. Stoliki wg potrzeb będą prawdopodobnie 8 lub 9osobowe.
    10. Struktura blindów oraz wypłaty nagród będzie identyczna jak w Częstochowa Open ( http://forum.pokerzysta.pl/viewtopic.php?t=1528&start=0 ).
    11. Zapisy jak zwykle u mnie na pw lub maila atomhed@wp.pl

    mam nadzieje ze wszystko jest jasne
    jakbyscie mieli jakies uwagi to oczywiscie piszcie lecz w kwestii wpisowego nic sie juz na pewno nie zmieni a forma turnieju jest posrednia miedzy turniejm z rebuyami a freezeout taki polfreezeoucik
    mam nadzieje ze sie spodoba sprobowac trza
    lista uczestnikow w osobnym topicu zeby nie trzeba bylo jakby co szukac
    pzdr

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    to jak się przegra allina w 1 rozdaniu to się odpada czy można rebuy wziąść ? bo nie kumam trochę ;p

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    338
    Jesli straci wszystkie przed add onem-to znaczy,ze generalnie nie mozna stracic w ogole wszystkich,tak??No bo rozumiem,ze po add onie to juz nie ma re-buya!!Jesli ktos straci wiecej niz 50% stacka to re-buy ile wynosi zetonow??Dorownanie do ilosci poczatkowej,czy do tych ktore nam zostaly dodajemy tyle ile kazdy dostaje na poczatku??

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    193
    Panowie to jest proste. Tracisz np. w 1 rozdaniu wszystkie zetony to bierzesz rebuy’a. Tracisz znowu tego rebuy’a przed upływam 90 min. odpadasz z turnieju, nie tracisz bierzesz (albo i nie) add-on'a i grasz sobie dalej.

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    338
    Jesli tak jest to jest proste,bo normalne,ale z wypowiedzi palo wcale tak jasno to nie wynika,wiec kwestia jak jest naprawde

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    389
    jakos tak slabiutko... a dlaczego nie ma dwu dniowego turnieju tak jak w zeszlym roku???
    kombinuj prezes kombinuj bedzie fajnie!!!!!

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    Panowie sie nie potrzebnie czepiaja.Dobra robota Palo, im wiecej takich turniejow, tym wieksza promocja dla pokera w Polsce. Dla mnie jest wszystko jasne bo (nawet jak nie napisales) idzie sie domyslec o co chodzi.
    8) pzdrw.

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    dokladnie jak to opisal mareks
    rebuy w kazdym momencie wynosi 2k zetonow tzn jak spadniesz do 1k to bedziesz miec 3k
    co do 2dniowki juz rozmawialem na ten temat z plisskenem i na pewno lokal na sobotnie cash game bedzie zorganizowany

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    łódź
    Posty
    55
    pięknie się dzieje panowie - tylko patrzeć jak będziemy mieli po 2 albo i 3 duże turnieje w miesiącu , o to chodzi... pozdro dla organizatorów.

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    417
    a gdzie wlasciwie jest ta lista?
    moze ktos mnie dopisac?
    to niech dopisze, jak moze