Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    LOL

    po co zatem grałeś NL2 mając rolla na NL200?

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    342
    sick guy

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    raczej troll

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Niekoniecznie troll, może nam wkleisz graph? Na razie z tego co wiem to ponad 1mln rozdań na nl2 zagrał chipstar1, obecny online pro na PS.

    Tu jakiś jego graph z nl2 fr:


  5. #15
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    15
    Cytat Zamieszczone przez sonix112 Zobacz posta
    Witam,

    Po kilkunastodniowym okresie downswingu i patrzenia jak donki zabierają mój bankroll zmieniłem lekko strategię na trochę donkowatą (setmining, calling station, drawing bez overbetów) i wynik pierwszej krótkiej sesji o dziwo na +.


    Wklejam statsy, wykresy i proszę o komentarze, swoimi podzielę się na koniec gdyż nie chcę nic mącić, a zależy mi na opinii osób które nie będą miały zmąconej myśli moimi przemyśleniami.

    http://img695.yfrog.com/img695/6686/wykr.png
    http://img689.yfrog.com/img689/4916/detailsq.png
    http://img32.yfrog.com/img32/1605/allin.png
    Chyba sobie jakieś jaja robisz? Jak dostajesz baty to zawężaj zakres, wrzucaj ręce do oceny, a jak Cię mocno leją to zejdź na NL10 i weź się za siebie bo będziesz bankomatem.
    Zmieniłeś styl, może przyszła jakaś korekta, wkleiłeś wykresy z ostatnich sesji, w których jesteś na plus, wygrałeś kilka spotów i myślisz, że strategia donka działa. Albo ustawisz się do pionu albo daj sobie spokój z pokerem, pozdro!

  6. #16
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Niekoniecznie troll, może nam wkleisz graph?
    .
    Ostatnio edytowane przez uczniak ; 13-04-2010 o 01:11 Powód: nevermind

  7. #17
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Cytat Zamieszczone przez King Zobacz posta
    Chyba sobie jakieś jaja robisz? Jak dostajesz baty to zawężaj zakres, wrzucaj ręce do oceny, a jak Cię mocno leją to zejdź na NL10 i weź się za siebie bo będziesz bankomatem.
    Zmieniłeś styl, może przyszła jakaś korekta, wkleiłeś wykresy z ostatnich sesji, w których jesteś na plus, wygrałeś kilka spotów i myślisz, że strategia donka działa. Albo ustawisz się do pionu albo daj sobie spokój z pokerem, pozdro!
    Wróciłem do dawnej gry w sumie też pewnie nieoptymalnej, downswing minął i jest ok.
    Aczkolwiek przyjemnie było czasem podonkować i jeszcze wziąć kilka stówek za to :>

    I w sumie sorry za ten wątek, bo po ochłonięciu sądzę że bardziej powinienem napisać coś w gorzkich żalach.

    Aha, @Dibo, @Kling nie mam problemów z rozgrywaniem problematycznych rąk i dlatego ich tu nie wrzucam. Bo co mam umieścić ? 3betowany draw na kolor z KQ na trafiony kolor z A przez przeciwnika ze statsami 80/2 ??
    Shit happends.

  8. #18
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    342
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Niekoniecznie troll, może nam wkleisz graph? Na razie z tego co wiem to ponad 1mln rozdań na nl2 zagrał chipstar1, obecny online pro na PS.
    wszystko świetnie, tylko po jaką cholere grac milion rozdań na nl2?