Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    1
    Witam, nie mam dokladnych informacji na temat tego rozdania ale było to mniej wiecej tak:

    Pokerstars 1,10$ 1000cap 23 osoby do konca

    moja pozycja UTG+1 stack okolo 100k blindy 1500-3000

    dostaje

    bet do 6600 jeden call z CO ze stackiem okolo 180k

    FLOP:

    rzucam CB 9k kolega call

    Turn:

    robie check, kolega zagrywa 24k ja rzucam all in on call pokazuje A7off river jakas 2 flush nie dochodzi i popłynąłem.

    Co o tym sądzicie co zrobilem źle?? mysle ze jedynie co powininienem zrobic to call po turnie i na riverze ewentualnie zrzucic to KK nie widze tutaj innego rozwiazania chyba ze za maly bet PF chociaz przy tych blinfach 2,2BB mysle ze jest ołrajt

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Co zrobiłeś źle? Ten push był głupi.
    Co sprawdzi Twojego allina w turnieju za 1$? Coś typu:

    Board: Ad Jd 7d 4s
    Dead:

    equity win tie pots won pots tied
    Hand 0: 23.722% 23.72% 00.00% 1503 0.00 { KdKs }
    Hand 1: 76.278% 76.28% 00.00% 4833 0.00 { AA, JJ, 77, A2s+, QdTd, Qd9d, Qd8d, Qd7d, Jd9d, Jd8d, Jd7d, Td9d, Td8d, Td7d, 9d8d, 9d7d, 8d7d, 7d6d, A2o+ }

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    123
    Fold na turnie imo.

  4. #4
    rerajse allin nie byl zly, tylko byl tragiczny !
    wedlug mnie easy fold na turnie. Ja w turnieju za 1$ pod koniec to nawet bym juz nie bil na flopie tych 6k, tylko poczekal na bet przeciwnika na flopie i wtedy sprawdzil, jesli bet bylby mniejszy niz 2XPOT, na turnie juz bym liczyl dokladnie oddsy i tylko z malym -EV (bez immplied odds) callnal liczac na flusha.
    Niestety tak to bywa ze jedna glupia decyzja niszczy sie parogodzinna prace, ale za to na dlugo zostanie Ci w pamieci, i na pewno w przyszlosci bedzie lepiej.
    Podsumowanie : Twoje zagranie jest tragiczne zakladajac ze zostalo tak malo osob i jeszcze troche a nagrody bylyby solidne $. W innym przypadku zagranie tylko slabe poniewaz naprawde trudno stwierdzic, jak graja goscie na 1$ turniejach a nic poza tym rozdaniem nie napisales !
    Pamietaj, ze pod koniec duzego turnieju MTT najlepiej unikac duzego ryzyka, a szczegolnie w sytuacjach takich, ze sam przeczuwasz , ze jestes gorszy i rerajsujesz allinami. Nie warto. Jak przeczuwasz ze masz slabsza reke pod koniec turnieju z niskim wpisowym sie nie blefuje !!
    Moze czasem wartoby tak zagrac ale z mojego doswiadczenia wiem ze nie warto !

  5. #5
    przepraszam mala pomylka, prosze zamienic w moim poscie "jesli bet bylby mniejszy niz 2XPOT", na "jesli bet bylby mniejszy niz 1.2XPOT". Spojrzalem jeszcze raz,na wielkosc podbicia przed flopem