Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: NL20 QQ 250bb

  1. #11
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    zagrałem tak:

    ** Dealing Turn ** [ ]
    PaJebnie bets [$7.20 USD]
    whiplasher calls [$7.20 USD]
    ** Dealing River ** [ ]
    PaJebnie check
    whiplasher check
    PaJebnie wins $12.80 USD from main pot
    whiplasher wins $12.79 USD from main pot
    whiplasher shows [ , ]


    Bet na river? Czy c/c

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Ja betuję river

  3. #13
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Ja grałbym mocniej na flopie, mocno na takim (blank) turnie i na river zostaje wtedy easy shove. Nie spodziewam się flusha u przeciwnika, wysokie karty w kierach pewnie by przebijał na flopie. Ogólnie to po takim rozegraniu robię obowiązkową notatkę, bo rozegranie przeciwnika dość zachowawcze.

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Troche bez sensu ten lead (rozumiem, ze to jest lead/fold ?:E bo skoro masz zamiar sie stackowac to chyba lepiej zostawic jego zasieg szerszy o blefy i nizsze pary i sprobowac c/r? imo po takim rozegraniu pozwalasz mu perfekcyjnie rozegrac swoja reke i ewentualnie zminimalizowac straty jak jest pobity).

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    wiem ze flop zepsułem

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    353
    Cytat Zamieszczone przez prodigy99 Zobacz posta
    Ja grałbym mocniej na flopie, mocno na takim (blank) turnie i na river zostaje wtedy easy shove. Nie spodziewam się flusha u przeciwnika, wysokie karty w kierach pewnie by przebijał na flopie. Ogólnie to po takim rozegraniu robię obowiązkową notatkę, bo rozegranie przeciwnika dość zachowawcze.
    Nie podoba mi się shove na riverze, IMO check is good. Villain calluje flopa i turna, chyba dość często będzie miał tu FD, który trafi na riverze.... z drugiej strony raczej nie opłaci nam się tu z jakimiś 88, czy TT?? Może JJ calluje naszego shova, ale nie wiem czy dostajemy value od czegoś więcej..... Biorąc pod uwagę, że nas 3betował PF i wytrzymał bety na flopie i turnie, to co może tu mieć?? Jakiś FD i to mogą być wysokie karty, jakieś FD z niskimi SC no i może JJ czy TT i naprawdę nie wiem co więcej..... zakładam, że asy czy króle jednak rozegrałby trochę agresywniej....... pytanie tylko czy jak po naszym checku dostaniemy bet/push na riverze to czy callujemy to?

  7. #17
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez Nihil_Novi Zobacz posta
    A co sądzicie o tym leadzie na flopie? Nie lepszy byłby ch/raise??

    Edit:
    Jeszcze jedna rzecz, czy będąc na miejscu whiplasher'a nie raisowalibyście tutaj CAŁEGO swojego zakresu?? Wysokie pary for value, wysokie karty jako semi-bluff i wszystko inne jako bluff. Tak lead za mniej niż pół potu (w większości sytuacji) odczytałbym jako średnią parę, która nie wytrzyma raisu na TAKIM flopie, a już na pewno 2nd barrela na turnie w 3betowanej puli....
    rownie dobrze moze tutaj callowac caly swoj zakres, przy SPR ktory spokojnie gwarantuje mu AI @ river

    nie wiem tez, czemu c/r - call ma sluzyc, jezeli callujemy, zeby mial szerszy zakres

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Czemu miał służyć donkbet flop? Wygląda jakbyś chciał dostać raise'a, zrzucić te QQ i mieć czyste sumienie . As played na river nie możesz grać c/c. Check ma sens tylko jak zrzucasz na bet (obawiając się np AhKh u przeciwnika).

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    353
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    rownie dobrze moze tutaj callowac caly swoj zakres, przy SPR ktory spokojnie gwarantuje mu AI @ river

    nie wiem tez, czemu c/r - call ma sluzyc, jezeli callujemy, zeby mial szerszy zakres
    Hmm nie do końca rozumiem, szczególnie tą drugą część.
    W każdym razie ja gdy 3betuję IP i na flopie 553 dostaję leada za mniej niż 1/2 potu to odbieram to jako słabość i obstawiałbym go na jakieś PP lub FD. Z tego względu raisuję:
    1) wysokie pary for value
    2) wysokie karty jako semi-bluff
    3) wszystko inne jako czysty bluff, z intencją ponowienia na turnie, ponieważ wydaje mi się, że ciężko mu będzie scallować to z średnią parą lub FD
    Jeżeli rozważamy calla to w grę wchodzą tylko karty z pkt 1), z pozostałymi nie możemy callować flopa (no chyba, że mamy jakiś plan na dalsze ulice).
    Generalnie To miałem na myśli pisząc o raisowaniu CAŁEGO zakresu.
    Nie wiem czy się dobrze zrozumieliśmy:-/