Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24
  1. #11
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    47

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    prosba - podnos ten temat raz na tygodnie miedzy styczniem a majem zeby ludzie o tym pamietali zwlaszcza w okresie marzec maj

  3. #13
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    34
    Cytat Zamieszczone przez palo Zobacz posta
    prosba - podnos ten temat raz na tygodnie miedzy styczniem a majem zeby ludzie o tym pamietali zwlaszcza w okresie marzec maj
    Podnoszę temat pomocy dla mojej córki.
    Wasze PITy będą u Was do końca miesiąca.
    Serdecznie dziękuję wszystkim niosącym pomoc.

  4. #14
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    34
    jw

  5. #15
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    47
    Jak tam się miewa twoja mała ?

  6. #16
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    34
    Znam wielu logopedów i dzięki za zainteresowanie. Chyba, że to tylko nick logopeda
    Ostro ćwiczymy i Miśka używa coraz więcej słów. Rok temu byliśmy świeżo po wszczepieniu i procesor był ustawiony na b.cicho. Po roku mamy program 100% i my jesteśmy zachwyceni jej postępami i "gonitwą" za zdrowymi dziećmi. Wszyscy znajomi, lekarze, rodzina, rehabilitanci itd. również są zadziwieni, że tak ładnie i szybko Michalinka nadrabia. Zbieramy na drugi implant , bo to "lepsze" ucho b.słabe 80-90 dB i wspomaganie aparatem słuchowym jest nie wystarczające. Tyle u nas.
    Pozdrawiam Was.
    Ostatnio edytowane przez Malineker ; 01-03-2011 o 20:26

  7. #17
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    47
    No to superowo ! Fajnie, że masz dobre wieści. A tak, zbieżność nicków zupełnie przypadkowa, bardziej ma związek z logowaniem niż z logopedią hehe. Oczywiście trzymam kciuki za Misię !

  8. #18
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    34
    ...
    Ostatnio edytowane przez Malineker ; 19-03-2011 o 22:14

  9. #19
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    34
    kto nie chce oddać kolejnego 1% podatku "na państwo" to przypominam się z moją córeczką.

  10. #20
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Oczywiście w tym roku również poszło na Twoją córkę. Mam nadzieję, że wyjdzie ze wszystkiego.