Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22
  1. #21
    Trochę mnie nie było na forum ale już jestem Co do moich wyników nie są one zbyt cukierkowe niestety. Co prawda w przedstawiony tutaj sposób rozegrałem pewnie kilkaset turniejów co nie jest jakąś super próbką no ale mimo wszystko wolałbym żeby było na plus. Ostatnio nie mam zbyt dużo czasu na pokera ale jak już gram to przegrywam każdego kluczowego coin flipa a reszty chyba nie muszę mówić...

    Wracając do tej tabelki to obejrzałem niedawno film Górala umieszczony na PokerTexas zrobiony a'propos tuniejów Turbo 180 (polecam) i wychwyciłem kilka błędów jakie robiłem do tej pory, jednym z nich jest na pewno gra zbyt tight w środkowej i końcowej fazie. Po za tym robiłem bardzo duży błąd w późnej fazie turniejów gdzie mając 12BB+ czekałem na bardzo dobre ręce. Mając duży stack można sobie pozwolić na granie lepszymi rękami, ale bez przesady. Drugi błąd jaki robiłem to było skoncentrowanie się raczej na pushowaniu i rezygnacja ze sprawdzania innych przy dobrych oddsach ale nie tylko, także wtedy kiedy np pusha wrzuca jakiś short.

    Kiedy przeanalizowałem swoje statystyki okazało się, że mam trochę za duże ITM a za małe ROI, co oznacza oczywiście, że za bardzo sram po majtach w końcowych fazach i powinienem poszerzyć zakres rąk do wrzucania allin.

    P.S.
    Jakby co to ostatnio na S&G można spotkać NegPL, który trochę sobie grinduje żeby odbudować bankroll z tego co słyszałem. Gra głównie 45 i 180, można sobie popatrzeć - polecam można się sporo nauczyć.
    Ostatnio edytowane przez luktoja ; 17-05-2010 o 00:00

  2. #22
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    203
    No dobrze jakby jakiś regs się wypowiedział .Najprostsza rzecz imo gostki 2 pierwsze fazy po 20 lub więcej.Potem robi się trudniej myślę że trzeba to porównywać to do roi bo na chłopski rozum można mieć ostatnią fazę 35 % ale roi małe bo sie tam doczołgujemy.
    Ogólnie stawiam pytanie czy roi minus z ML,L powiedzmy po 25 lub więcej oznacza że ktoś odpada bo gra zbyt loose,czy odpada bo ma mało bb i musi pushować szeroki zakres?
    Ostatnio edytowane przez easygracz ; 14-07-2010 o 22:43