Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: [NL2] 25s

  1. #1
    Witam,
    piszę w tym wątku pierwszy raz, mam pytanie co do jednej ręki.
    Oto to rozdanie:

    Hand Information
    No Limit, 0.02 BB (7 handed).
    Hand History converter courtesy of pokerhandreplays.com

    Table Information
    Seat: 2 donicruz ($1.26) Small Blind
    Seat: 3 marie738 ($4) Big Blind
    Seat: 4 madmover ($1.93)
    Seat: 5 Hero ($2)
    Seat: 6 vvkw23 ($0.38)
    Seat: 8 weverton_666 ($4)
    Seat: 10 camthal1on ($2) Dealer
    Dealt to Hero


    Preflop (Pot:0.03)
    Hero POST $0.02
    weverton_666 FOLD
    madmover CALL $0.02
    Hero CHECK
    vvkw23 FOLD
    camthal1on FOLD
    donicruz CALL $0.01
    marie738 CHECK

    Flop(Pot: $0.08)


    donicruz CHECK
    marie738 CHECK
    madmover CHECK
    Hero BET $0.08
    donicruz CALL $0.08
    marie738 FOLD
    madmover CALL $0.08

    Turn(Pot: $0.32)


    donicruz CHECK
    madmover BET $0.16
    Hero RAISE $0.48
    donicruz FOLD
    madmover CALL $0.32

    River(Pot: $1.28)


    madmover ALL-IN
    Hero CALL $1.35
    ShowDown:
    madmover SHOWS

    Hero SHOWS


    Wiem, że na takich stawkach rozgrywanie takiej ręki nie wchodzi w grę, jednak pomyślałem, że warto obejrzeć flopa za darmo. Trafiam bottom parę, mam pozycję więc gram za pot. Liczyłem, że nikt nie trafił flopa. Dostaję dwa calle, pomyślałem, że sprawdzili mnie z niczym, jak to często na tych stawkach. Dostaję moją drugą parę, więc gram raise (po zagraniu przeciwnika do 0,16 stwierdziłem, że może mieć króla albo damę), dlatego przebijam do 0,48. Dostaję jeden call. Pula rośnie do 1,28, ja mam 1,42, przeciwnik gra all-in po królu na riverze.
    Wiem, że w ogóle nie powinienem się znaleźć w tym rozdaniu, a jeśli już się znalazłem, to po prostu powinienem spasować na riverze po tym all-inie ponieważ jest tu szansa, że przeciwnik może mieć kolor lub tę trójkę?

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Flopa nie obejrzałeś za darmo tylko za 1BB to raz. Dwa - że częściej tutaj dostaniesz raise więc zobaczenie flopa będzie Cię kosztować 4-5BB. Easy fold pre. Takich rąk się po prostu nie gra i tyle.

    To raz. Dwa, bet na flopie jest co najmniej głupi. Na NL2 nie wyrzucisz tutaj ani Kx ani Qx.

    Trzy - na river nie bijesz nic. Tylko blef - a i nawet dużej części blefów (np. z 66) nie bijesz.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 28-03-2010 o 19:55

  3. #3
    Dzięki za odpowiedź, czyli tutaj jeśli już jestem w rozdaniu to check/fold flop po prostu gramy.

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    krrrr
    Posty
    146
    check / fold. Jeśli ew. zobaczyłbyś za free turna to potbet na turnie z 2 parami. Easy fold na river.