Strona 5 z 11 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 101

Wątek: Coaching

  1. #41
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Nowy Sącz
    Posty
    174
    @yazpid:
    Poznałem polskiego high-stake'owca w razza FR i stwierdziłem, że ta gra może być bardzo opłacalna. A husng to w sumie wyszło przez przypadek. Planuje w przyszłości atakować cashówki HU.

    Jeśli chodzi o materiały to prawie w ogóle nic nie ma w necie, chociaż wartościowe mogą być:
    Stud Poker - Stud Poker Strategy Forum (zwłaszcza wątek "hu sng razz regz)

    listening's Razz blog... - najlepszy blog o razzie (MTT i FR)

    Na stoxpoker jest kilkadziesiąt filmików z Razza.

    I equity calculator:
    ProPokerTools.com BETA - Serious tools for serious players

    Dobra, nie spamuje, bo jeszcze napiszę coś nietak i autor wątku się obrazi.
    Ostatnio edytowane przez perfectto ; 27-03-2010 o 22:48

  2. #42
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez Zaki Zobacz posta
    mam edge=zarabiam=bezsens?

    Wytłumacz proszę.
    Na NL100 zagrałem około 100 rozdań jestem +50$. Czuję że mam edge w końcu zarabiam.

  3. #43
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    18
    Cytat Zamieszczone przez perfectto Zobacz posta
    @yazpid:
    Poznałem polskiego high-stake'owca w razza FR i stwierdziłem, że ta gra może być bardzo opłacalna. A husng to w sumie wyszło przez przypadek. Planuje w przyszłości atakować cashówki HU.

    Jeśli chodzi o materiały to prawie w ogóle nic nie ma w necie, chociaż wartościowe mogą być:
    Stud Poker - Stud Poker Strategy Forum (zwłaszcza wątek "hu sng razz regz)

    listening's Razz blog... - najlepszy blog o razzie (MTT i FR)

    Na stoxpoker jest kilkadziesiąt filmików z Razza.

    I equity calculator:
    ProPokerTools.com BETA - Serious tools for serious players

    Dobra, nie spamuje, bo jeszcze napiszę coś nietak i autor wątku się obrazi.



    Dzięki wielkie za konkretną odpowiedź. Po Twoich wynikach widać jak dużo może dać kontakt z dobrymi graczami. Chodzi Ci o hu razz cash tak ? W tą odmianę grają też turyści czy racze samych regow się spotyka?


    P.S. Do autora wątku: W Twoim wieku lepiej bym się wziął za naukę a nie babrał się w pokera i wcale nie chce się mądrzyć, ale na pokera zawsze bedzię czas.
    Ostatnio edytowane przez yazpid ; 27-03-2010 o 22:56

  4. #44
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Nowy Sącz
    Posty
    174
    Zarabia się głównie na turystach (których na cashówkach jest dużo, zwłaszcza stiltowanych holdemowców). Kumpel pisał, że potrafią grać nawet na 5/10$(sic!). No i kiepskich regach.

    W HU sng jest ich mniej, dlatego planuje migrację na hu cash (jednak póki co ciągle brakuje mi rolla, cashouty temu nie służą).

    Pozdrawiam.

  5. #45
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Na NL100 zagrałem około 100 rozdań jestem +50$. Czuję że mam edge w końcu zarabiam.

    zarabiam ≠ mam edge, panie pro.

  6. #46
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Cytat Zamieszczone przez Zaki Zobacz posta
    większość z tych osób ma totalnie w dupie jakiegoś małego chłopca z serem na jajkach
    aha umyj jajka

  7. #47
    Cytat Zamieszczone przez yazpid Zobacz posta
    P.S. Do autora wątku: W Twoim wieku lepiej bym się wziął za naukę a nie babrał się w pokera i wcale nie chce się mądrzyć, ale na pokera zawsze bedzię czas.
    Radzę sobie ze szkołą całkiem nieprzeciętnie (w tą dobrą stronę). A w pokera nie przestane grać, bo jestem bardzo zafascynowany tą grą. To tak, jakby dziecku zabrać ulubioną zabawkę. Ale dziękuję za radę.

  8. #48
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    18
    Cytat Zamieszczone przez Zaki Zobacz posta
    jestem bardzo zafascynowany tą grą.

    I bardzo dobrze, trochę więcej pokory i będzie super.

  9. #49
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Anoxic uważam ciebie za sensownego gościa.
    Mam propozycję: podaj swój ostatni średni dochód z pokera z ostattnich 3 miesięcy a we mnie moja głowa , żeby z tej średniej w najbliższych 30 dniach było 50 %^ więcej.
    Ot, mój kaprys, nie daje gwarancji , że się na pewno uda, doświadczenie unikalne dla mnie i dla ciebie, nie tracisz nic poza swoim czasem.
    Nikomu jeszcze nie składałem takiej propozycji, oferta unikalna i pewnie niepowtarzalna.

  10. #50
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    274
    A co ty sztukmistrz grasz?

    Według mnie takie zjeżdżanie go nie ma sensu, nawet troche głupie i niedojrzałe bym powiedział choć może się myle. Ja zaczynałem grę przez internet w wieku 17 lat, dzięki koledze któremu na początku kariery oddałem ponad 200$ (brał 25% z moich wygranych). BTW cieszę się że dostałem szanse zainteresowania się pokerem, kreatywne wykorzystanie czasu, poprawianie zdolności i nie tylko, bo ja uważam (jak większość z was) poker to gra w której liczy się głównie statystyka i matematyka. Moim zdaniem granie w młodym wieku (właściwie nie tylko) niesie za sobą spore ryzyko, uzależnienie - wiąże się ze stratami materialnymi.

    Według mnie powinno się dać chłopakowi szanse i zadaniem was (doświadczonych gracz) jest udzielenie rad korzystając ze swojej wiedzy pokerowej po to by rozwijał się, nie splajtował itp.

    Co do zachowania młodego to uważam że może posty są dość "irytujące" ale przecież wszyscy byliśmy w jego wieku wiec troche rozsądnego, dojrzałego podejścia od was można wymagać.