Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 101

Wątek: Coaching

  1. #31
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Człowieku, jesteś niepełnoletni - nie możesz oficjalnie grać w pokera i to jest EOT. Żadna kafejka internetowa nie pozwala rejestrować się graczom którzy nie mają 18 lat.

    Więc nie dziw się że ten temat każdy oleje i nikt nie potraktuje go serio. LOL.
    Nikogo takiego tutaj nie znajdziesz przykro mi. I hamuj się człowieku a nie wyzywasz sobie innych od kretynów, pojebało cie?

    poza tym po tym co tutaj napisałeś raczej nikogo nie będzie obchodzić twój hipotetyczny progres

    "do zobaczenia za rok dwa na twoich stawkach" - lol, ja sobie mogę wpłacić kasę i stać się regsem 5/10$ nl i co z tego?

    Zacznij więcej robić a mniej pisać to raz, a dwa, skończ żebrać już na samym starcie "pokerowej kariery".
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 27-03-2010 o 22:45

  2. #32
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Nowy Sącz
    Posty
    174
    Zacząłem grać w pokera parę miesięcy przed siedemnastymi urodzinami. Też miałem spory problem z kasą na start, ale jest naprawdę dużo różnych metod od najbanalniejszej jak wzięcie dowodu od rodzica, ale przecież jest masa fajniejszych metod, wymagających nieco większej inwencji. Osobiście, zarobiłem jakieś 20$ na sprzedawaniu play money i 60$ za pisanie krótkich artykułów pokerowych (opisy poker roomów itp.).

    No i raczej nie żebrałem na forum o treningi, tylko artykuły, 2p2 (!) itd.

    Co prawda nie wygrałem 11k$ w turnieju, jednak profit wydaje mi się fajny.
    Dla sceptyków: genpoder na FTP. Grinduje HU RAZZ 3.5$ super turbo.


    Pozdrawiam,
    i do autora tematu: bierz się do roboty, nikt Ci nie pomoże za darmo. Wymyśl coś na czym możesz uzbierać parę dolarów na start. A potem ucz się (sam). Na micro pomoc zewnętrzna raczej nie będzie potrzebna.

  3. #33
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    Cytat Zamieszczone przez Zaki Zobacz posta
    I jeśli jesteś po prostu kretynem, to proszę się tym zbytnio nie chwalić.

    Jak już się wyśmiejesz to proszę, idź spamować i prezentować swój debilizm na innych topach/forach.

    Ludzie, proszę, jeśli zamierzacie się wypowiedzieć, to przeczytajcie najpierw wszystkie posty i starajcie udzielać swoje opinie z odrobiną szacunku i kultury. Dziękuję.
    Cytat Zamieszczone przez Zaki Zobacz posta
    To tak jak wiedzieć gdzie ptaszka włożyć a nigdy nie ruchać :]
    Jak na razie to tylko Ty tutaj prezentujesz swój debilizm. Ale nie będę się kłócił z dzieciakiem, bo jak wcześniej zauważyłeś nie potrafię czytać ze zrozumieniem. LOL.

  4. #34
    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    Nie pisz pan, bo mi głupio. Gwarantuje ci, ze dział dla początkujących jest działem dla ciebie. Chociażby z powodu takiej elementarnej higieny psychicznej(oczywiście chodzi mi tylko o kwestie pokera), opartej na pokorze(chociaz troszeczke, bo widze że za początkującego sie już nie uznajesz), ocenie rzeczywistych umiejętności... W skrócie, na sodówe jescze przyjdzie czas. Ja osobiście piłem przed ukończeniem 18, więc chyba kłopotu nie będzie. Z resztą wygląda na to, że ufo ci pomoże. Ciekaw jestem jak wyjdzie
    Nie oceniam siebie jako prosa. Mając bardzo małą próbkę na SnG 30ppl bądź 10ppl za 1$ czułem edge nad przeciwnikami. Nie ma czegoś takiego jak sodówka. Po prostu pragnę się dalej rozwijać i szukam kogoś kto mi w tym pomoże (obecnie jeden chętny już jest )

  5. #35
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    lol czucie edge po kilkunastu sitach za jakieś smieszne grosze omg



    keep it going man

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=c8Eks9qOsdM[/youtube]
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 27-03-2010 o 23:11

  6. #36
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Nowy Sącz
    Posty
    174
    I takie mentalne gimbusy sprawiają, że później każdy <18 w pokerze jest uważany za potencjalnego debila.

  7. #37
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566


    10 wowów

    Chyba troche przeginacie. W zasadzie to miałem identyczny pomysł jak zaczynałem, ale potem sie zorientowałem że moge zostac zlinczowany
    Ostatnio edytowane przez 2Jacks ; 27-03-2010 o 23:11

  8. #38
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Człowieku, jesteś niepełnoletni - nie możesz oficjalnie grać w pokera i to jest EOT. Żadna kafejka internetowa nie pozwala rejestrować się graczom którzy nie mają 18 lat.

    Więc nie dziw się że ten temat każdy oleje i nikt nie potraktuje go serio. LOL.
    Nikogo takiego tutaj nie znajdziesz przykro mi. I hamuj się człowieku a nie wyzywasz sobie innych od kretynów, pojebało cie?

    poza tym po tym co tutaj napisałeś raczej nikogo nie będzie obchodzić twój hipotetyczny progres

    "do zobaczenia za rok dwa na twoich stawkach" - lol, ja sobie mogę wpłacić kasę i stać się regsem 5/10$ nl i co z tego?

    Zacznij więcej robić a mniej pisać to raz, a dwa, skończ żebrać już na samym starcie "pokerowej kariery".
    Jednak kogoś zainteresowało. Mimo wszystko jestem zadowolony z tego, że wypowiadacie swoje opinie.
    I tak jak już mówiłem. Z pokerem jest jak z alkoholem. Dlatego liczyłem może na to, że jednak znajdzie się ktoś, kto ma jakieś zbędne konto gdziekolwiek, gdzie zostało mu z 10$ i nawet nie ma jak tego wypłacić. Chodzi mi o to, aby po prostu grać.

    I jak widać nie każdy olewa ten temat. Nie wiem... Może ludzie się wypowiadają bo po prostu lubią się masturbować patrząc na liczbę napisanych postów... Co mnie w zasadzie irytuje i frustruje, bo jak człowiek nie ma nic mądrego do powiedzenia, to zazwyczaj po prostu milczy.

    Obecnie ufo zaoferował pomoc. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

  9. #39
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    lol czucie edge po kilkunastu sitach za jakieś smieszne grosze omg



    keep it going man

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=c8Eks9qOsdM[/youtube]
    mam edge=zarabiam=bezsens?

    Wytłumacz proszę.

  10. #40
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    18
    Cytat Zamieszczone przez perfectto Zobacz posta
    Zacząłem grać w pokera parę miesięcy przed siedemnastymi urodzinami. Też miałem spory problem z kasą na start, ale jest naprawdę dużo różnych metod od najbanalniejszej jak wzięcie dowodu od rodzica, ale przecież jest masa fajniejszych metod, wymagających nieco większej inwencji. Osobiście, zarobiłem jakieś 20$ na sprzedawaniu play money i 60$ za pisanie krótkich artykułów pokerowych (opisy poker roomów itp.).

    No i raczej nie żebrałem na forum o treningi, tylko artykuły, 2p2 (!) itd.

    Co prawda nie wygrałem 11k$ w turnieju, jednak profit wydaje mi się fajny.
    Dla sceptyków: genpoder na FTP. Grinduje HU RAZZ 3.5$ super turbo.


    Pozdrawiam,
    i do autora tematu: bierz się do roboty, nikt Ci nie pomoże za darmo. Wymyśl coś na czym możesz uzbierać parę dolarów na start. A potem ucz się (sam). Na micro pomoc zewnętrzna raczej nie będzie potrzebna.


    Gdzie uczyłeś się grać razza bo wyniki masz bardzo fajne. Jeżeli możesz podeślij jakieś linki. Swoją drogą co Cię skłoniło do gry na bądź co bądź takiej niszówce jakiej jest razz snghu??