Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 101

Wątek: Coaching

  1. #1
    Szuka ktoś jakiegoś młodego, świeżego, dziewiczego umysłu do wytrenowania?

    Może ktoś zechciałby wyhodować sobie jakiegoś pokerprosa dla samosatysfakcji?
    Zgłaszam kandydaturę :}

    (mam... naście lat, jestem niegłupi, leniwy, zdyscyplinowany i ambitny)

    Moja propozycja jest w sumie prosta
    Pożyczacie mi konto (np. z 5$) na jakimkolwiek roomie i patrzycie jak gram SnG, wytykacie błędy, korygujecie moją grę no i tak dalej. Ja jedynie gram i się uczę. Chodzi mi głównie o to abym cały czas nabierał doświadczenia. Zysk wasz ofc. Możemy się umówić że nie mogę odejść dopóki nie wyzeruje wam konta xD lub nie dobije do 20$ grając z 100% BM (lub sami ze mnie "zrezygnujecie" )

    To może być w sumie ciekawe doświadczenie dla obu stron

    P.S.
    Nie stać mnie na razie na HMa (na własnego rolla też nie ), nie mogę wyrobić sobie bonusów, bo zwyczajnie nie jestem peunoletni :], co skutkuje tym, że nie mogę pokazać żadnych wykresów itp. :/ Aczkolwiek grając ok. 2 tyg na Titanie (miałem dosyć szybko wyrobić bonus koledze na HMa grając S'n'G 1.20$) moje ROI wynosiło 8%

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    po 1 naucz sie pisac bez bledow

    po 2 poker nie jest dla dzieci

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Cytat Zamieszczone przez mularPVC Zobacz posta
    po 2 poker nie jest dla dzieci
    +1

  4. #4
    Cóż... dzieci piszą różne gówna w necie czemu np. nikt nie nazwie "bachorem" kogoś kto pisze "ziąąą" czy cokolwiek. Liczyłem, że jest pan na tyle dojrzały aby wyczuj mój sarkazm, acz oczywistym jest, że w czytając pewne zwroty/zdania jest dużo trudniej wyczuć ironię niż, np. słysząc to. Dlatego dodałem buźkę przy słowie "peunoletni".

    Zresztą pytałem o to, czy ktoś jest zainteresowany Jakbym chciał wiedzieć kto nie jest to bym inaczej sformułował pytanie.

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez Oskarek89 Zobacz posta
    +1
    Hmm... Wiecie panowie... to tak jak z alkoholem Ilu z was szczerze przestrzegało zakazu picia od lat 18?

    Przy czym tutaj ja nie staram się zajebać, jak w przypadku picia czy innych używek. Staram się zwyczajnie rozwijać w graniu w pokera, bo mimo tego, że mam małe doświadczenie, uważam, że mam niemałą wiedzę oraz potencjał.

    Zresztą... HAZARD nie jest dla dzieci.
    Bronić dzieciom grać w pokera to tak jak zabraniać im grać w piłkę nożną. Przy czym ja nie jestem w stanie ograniczać się do grania np. na wp.pl, bo to nie jest poker Dlatego wysunąłem powyższą propozycję.

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    ile masz lat? tak serio pytam

  7. #7
    to ja mam propozycję dla ciebie :
    nazbieraj 50$ i będziesz mógł popatrzeć jak ja gram przez godzinę + zadać pytania, a przy większej ilości godzin dostaniesz zniżkę

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    5 dolarów to 15 zł, nie masz tyle kieszonkowego?

  9. #9
    Nie, nie mam tyle Nie wszystkie dzieci dostają kieszonkowe.

    Mam 16 lat.

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    Cytat Zamieszczone przez Zaki Zobacz posta
    Mam 16 lat.
    LOL.

    Poproś rodziców, jeśli Ci pozwolą to przeleją te $5 na nową zabawkę... niebezpieczną zabawkę.