Strona 6 z 11 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 101

Wątek: Coaching

  1. #51
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Za 3 lata będziesz rzygać grą. Przykro mi.

  2. #52
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    [QUOTE=Jakub W.;353628]A co ty sztukmistrz grasz?

    QUOTE]
    Czy to ważne co gram?
    Finalnie chodzi o dolary: więcej niż dzień wcześniej, ot kwintesencja pokera.

  3. #53
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    274
    Cytat Zamieszczone przez sztukmistrz Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez Jakub W. Zobacz posta
    A co ty sztukmistrz grasz?
    Czy to ważne co gram?
    Finalnie chodzi o dolary: więcej niż dzień wcześniej, ot kwintesencja pokera.


    Z czystej ciekawości pytałem, nie chesz to nie pisz.
    Wiadomo zysk to zysk.

  4. #54
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    16
    Wychoduj wlasnego phila ivey! Super pr0 dzieciak ktory pomnozy twoj bankroll za zaledwie 50$. Taka szansa moze sie wiecej nie powtorzyc! Biore 2x!!!!

  5. #55
    najlepiej adoptowac jakies autystyczne dziecko, ktore bedzie w ulamku sekundy widzialo equity niczym pokerstove i gralo A game all day long.

  6. #56
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    lol Ty jak cos napiszesz ;D

  7. #57
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Hmm...ten wątek pokazuje jak bardzo się myliłem pisząc te słowa:

    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    (...)Zresztą cała strategia tak wygląda i prawie nikomu kto miałby coś do napisania już się tam udzielać nie chce. Bo po co skoro jego post zostanie zakopany i zakrzyczany przez 237 fachowych analityków z micro, którzy w kolejnych postach będą pytali np. o no deposity, czy co to jest rakeback.

    Całe to forum jest już bocznicą na której panują pokemony, trolle, a ostatnio nawet neander-kibole(nie mylić z kibicami). Szkoda na to patrzeć bo kilka lat temu to forum było pokerowe teraz jest pokemonowe, ale po co z tym walczyć? Jaki miałoby to sens i komu się chce? Ja wiem, że mi się nie chce. Zresztą nawet jak raz po raz próbuje nakłnić niektórych do myślenia poruszajac rózne tematy to wielu osobom się to nie podoba, że zakłócam sielską bezmyślną atmosferę.

    Zatem trzeba się z tym pogodzić, że już nie z roku na rok ale z miesiąca na miesiąc to forum będzie się staczać, a Doli nawet nie zorientuje się kiedy na banerach będą pokemony lub kondomy. A to co zostanie z pokerowego forum będzie raczej przypominało nasza klasę(...)Wiem tylko, że nie na to forum się zapisywałem i na to obecne bym się nie zapisał. Właściwie tylko sentyment mnie tu trzyma, ale przejdę teraz w tryb "stand by" i uraduję przy okazji wielu członków tego forum.bocznica.pl

    pozdrawiam &
    weeskacz
    Na szczęście szybko mój błąd został dostrzeżony przez ultraszybko reagującą straż poprawności forumowej czujnym okiem wyłapującą wszelką herezję

    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Ale Ty zrzedzisz. Jak stary zgred.
    Cytat Zamieszczone przez jeffrey Zobacz posta
    Tak bedzie dla wszystkich najlepiej weeskacz.
    Cytat Zamieszczone przez MMP1980 Zobacz posta
    Obyś wcisnął "stand by" i zgubił pilota.
    Cytat Zamieszczone przez krakers Zobacz posta
    zgred wrocil po kilku dniach i znowu to samo...
    Cytat Zamieszczone przez NuGGets Zobacz posta
    Do tego zgredo-troll ma czelności pisac o bezwartościowych postach. Poza tym to ty rozpierdalasz to forum.
    Cytat Zamieszczone przez mularPVC Zobacz posta
    haha wrocil troll i od razu awantura...
    Cytat Zamieszczone przez W.A.Rebel Zobacz posta
    THIS!
    zrzedzisz jak stara dewota gdzie tylko sie da
    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek Zobacz posta
    +1
    Cytat Zamieszczone przez FaN Zobacz posta
    Doskonale, nareszcie bede mogl poczytac watki w calosci,poniewaz posty weeskacza omijalem szerokim lukiem

    *uznałem, że ten obrazek będzie mniej kontrowersyjny niż procesja z pochodniami

  8. #58
    Czemu już na starcie chcecie mnie zniechęcić, udowodnić swoją wyższość? Szmacicie mnie ostro i równacie z ziemią, tylko dlatego, bo nie jesteście zainteresowani. Ja rozumiem, że część z was musi sobie jakoś podbudować ego/wyżyć się, ale czemu tutaj?

    Jeśli sam pomysł wam się nie podoba bądź zwyczajnie nie jesteście zainteresowani, to proszę, nic nie piszcie. A jeśli już musicie, to zachowajcie odrobinę kultury.

    Rozumiem, że dla większości z was, ten pomysł jest po prostu śmieszny, a prosząc o takie rzeczy równam siebie z gównem. Zakładając ten temat liczyłem, że może ktoś jednak się skusi. Pojawił się Ufo i póki co nie szukam 2 trenera. Proszę jedynie o wasze opinie, jako graczy niewątpliwie z większym doświadczeniem.


    Jak wy zaczynaliście?

  9. #59
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Co do zakładania konta, to bzdurą jest, że trzeba mieć minimum 18 lat. Na większości roomów wieku nie sprawdzają.

  10. #60
    Cytat Zamieszczone przez Mosznik Zobacz posta
    Za 3 lata będziesz rzygać grą. Przykro mi.
    Nie rozumiem, mógłbyś wytłumaczyć?