Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 101

Wątek: Coaching

  1. #21
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    To ja się podłącze.
    Radzę sobie na umiarkowanych stawkach.
    Szukam fraje..., nauczyciela wysokich stawek. Moja propozycja, on mi sfinansuje 100k $ i będzie mnie uczył, ja poświęce swój czas i wezmę za stosowanie się do wskazówek oraz obiecuję solidną grę za 5 % z wygranej.
    Oferty na pm.

  2. #22
    Cytat Zamieszczone przez sztukmistrz Zobacz posta
    To ja się podłącze.
    Radzę sobie na umiarkowanych stawkach.
    Szukam fraje..., nauczyciela wysokich stawek. Moja propozycja, on mi sfinansuje 100k $ i będzie mnie uczył, ja poświęce swój czas i wezmę za stosowanie się do wskazówek oraz obiecuję solidną grę za 5 % z wygranej.
    Oferty na pm.
    DONK

  3. #23
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    Zaki jak grasz na starsach to pograj play money, sprzedaj, bedziesz mial minibankroll zaczniesz grac za 10c , poradzisz sobie i pojdziesz dalej.

  4. #24
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    Cytat Zamieszczone przez Zaki Zobacz posta
    Moja propozycja jest w sumie prosta
    Pożyczacie mi konto (np. z 5$) na jakimkolwiek roomie i patrzycie
    Cytat Zamieszczone przez Zaki Zobacz posta
    Dobrze, a zna pan może room, w którym zezwalają grać freerolle niepełnoletnim? Najlepiej jeśli pokrywało się to z możliwością grania na stołach NL0.50$?
    To na jakie konto ma Ci ktos pozyczyc jak nie mozesz zadnego zalozyc bo jestes nieletni ? myslisz, ze ktos Ci udostepni swoje czy to jakis joke roku ? lol !! w ogole to NL50 hmm z $5 widac ze srednio znasz jednak podstawy takie jak BM

    Cytat Zamieszczone przez Zaki Zobacz posta
    Widać, że umiejętność czytania ze zrozumieniem powoli zanika
    a pisania z sensem nawet sie u Ciebie nie wyksztalcila ;] ale ufoludek jest zainteresowany byciem frajerem (dobry kolega)
    Ostatnio edytowane przez colathg ; 27-03-2010 o 20:48

  5. #25
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Nie pisz pan, bo mi głupio. Gwarantuje ci, ze dział dla początkujących jest działem dla ciebie. Chociażby z powodu takiej elementarnej higieny psychicznej(oczywiście chodzi mi tylko o kwestie pokera), opartej na pokorze(chociaz troszeczke, bo widze że za początkującego sie już nie uznajesz), ocenie rzeczywistych umiejętności... W skrócie, na sodówe jescze przyjdzie czas. Ja osobiście piłem przed ukończeniem 18, więc chyba kłopotu nie będzie. Z resztą wygląda na to, że ufo ci pomoże. Ciekaw jestem jak wyjdzie

  6. #26
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    dobry temat z rana

  7. #27
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez ufo1234 Zobacz posta
    nie dla dzieci? ja zaczynalem w wieku 14 lat i majac 15 lat wygralem turniej za first place 11.000$ i ciagle ide w gore. pozdrawiam doroslych...
    znasz zasadę, pics or it didnt happen

    może to jeszcze był freeroll z 11k za 1 miejsce
    I może jeszcze dla 200 graczy, bez wymgań? :d

  8. #28
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    Cytat Zamieszczone przez ufo1234 Zobacz posta
    nie dla dzieci? ja zaczynalem w wieku 14 lat i majac 15 lat wygralem turniej za first place 11.000$ i ciagle ide w gore. pozdrawiam doroslych...

    udowodnij albo zamilcz

  9. #29
    Cytat Zamieszczone przez colathg Zobacz posta
    To na jakie konto ma Ci ktos pozyczyc jak nie mozesz zadnego zalozyc bo jestes nieletni ? myslisz, ze ktos Ci udostepni swoje czy to jakis joke roku ? lol !! w ogole to NL50 hmm z $5 widac ze srednio znasz jednak podstawy takie jak BM

    a pisania z sensem nawet sie u Ciebie nie wyksztalcila ;] ale ufoludek jest zainteresowany byciem frajerem (dobry kolega)
    NL0.50$, choć tak, przyznam, że się machnąłem i zamiast 50$ napisałem 5. Przy kwocie 5$ ciężko zachować jakikolwiek BM, acz przy odrobinie szczęścia można to pomnożyć

    I jeśli jesteś po prostu kretynem, to proszę się tym zbytnio nie chwalić. I owszem, to jest joke roku. Możesz się już śmiać. Jak już się wyśmiejesz to proszę, idź spamować i prezentować swój debilizm na innych topach/forach.

    Do zobaczenia za rok/dwa na twoich stawkach. Ok? Możemy się założyć ^^ Przecież taki fish jak ja tylko ci się spłaci do kieszeni.

    Ludzie, proszę, jeśli zamierzacie się wypowiedzieć, to przeczytajcie najpierw wszystkie posty i starajcie udzielać swoje opinie z odrobiną szacunku i kultury. Dziękuję.
    Ostatnio edytowane przez Zaki ; 27-03-2010 o 21:57

  10. #30
    Tak, na razie możecie zamilknąć, acz ciekaw jestem waszych opinii. Obiecuję, że będę zdawał relacje z moich postępów.

    Mój dziewiczy umysł rzeczywiście można postrzegać jako fishowy, bo faktem jest, że nie mam doświadczenia. To tak jak wiedzieć gdzie ptaszka włożyć a nigdy nie ruchać :]